Reklama

AppsForOps Travel Request

AppsForOps Pty Ltd(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Pakiet AppsForOps ma wiele funkcji, które mogą zarządzać różnymi aspektami codziennych zadań biznesowych. Zawiera narzędzia i usługi, które obejmują zarządzanie czasem wolnym, przetwarzanie zgłoszeń podróży i inne. Platforma zapewnia również intranet, który zawiera katalog pracowników, pulpity biznesowe, współdzielone kalendarze i aplikacje do zarządzania zadaniami, ankiety i udostępnianie wiadomości firmowych.

AppsForOps Travel Request to komponent zarządzania kosztami podróży pakietu AppsForOps. Idealnie nadaje się dla freelancerów i małych i średnich firm, ponieważ aplikacja pozwala użytkownikowi na cyfrowe przesyłanie, śledzenie i autoryzację swoich wniosków dotyczących podróży bezpośrednio. Platforma pozwala na elastyczność, pozwalając użytkownikom decydować, gdzie się zatrzymać, znaleźć najbliższy wynajem samochodu i zlokalizować najtańsze loty. Gdy tylko żądanie zostanie autoryzowane, użytkownik ma swobodę cyfrowej rezerwacji, przechowywania i przeglądania trasy.

Z perspektywy zarządzania moduł AppsForOps Travel Request upraszcza zadanie zarządzania procesami związanymi z podróżowaniem. Pozwala menedżerom cyfrowo odbierać i zatwierdzać wszystkie żądania podróży z chmury. Wszystkie szczegóły podróży można wyświetlić i sprawdzić przed zatwierdzeniem.

Reklama

Wszystkie żądania podróży można przesyłać i śledzić za pośrednictwem interfejsu internetowego AppsFor Ops lub aplikacji mobilnej, a ponieważ usługa jest świadczona z chmury, wszystko jest przechowywane w jednym miejscu. Można skonfigurować preferencje i ustawić „ulubione” na przyszłe podróże.

Wspierane urządzenia Z aplikacji Forfor Travel Request można korzystać za pośrednictwem mobilnej aplikacji internetowej na urządzenia z Androidem, iOS oraz Windows Phone. Usługa obsługuje także systemy operacyjne Linux, Mac i Windows.

cennik AppsForOps Travel Request korzysta z modelu cenowego opartego na subskrypcji, a plany zaczynają się od 5,00 USD miesięcznie (karta kredytowa nie jest wymagana). Ponieważ AppsForOps nie jest pojedynczą usługą, a raczej pakietem aplikacji, użytkownicy mogą wybrać uruchomienie jednej aplikacji lub uruchomienie wszystkich. AppsForOps ma dwa główne składniki platformy: aplikacje podstawowe i aplikacje dodatkowe. Podstawowe aplikacje obejmują platformę i komponenty Digital Workplace. AppsForOps Travel Request jest klasyfikowane jako aplikacja dodatkowa, dlatego ceny zależą od liczby wybranych aplikacji dodatkowych, które mają być używane oprócz podstawowych aplikacji. Podstawowe aplikacje to 5 kredytów na użytkownika miesięcznie. Aplikacje dodatkowe to 5 kredytów na użytkownika, na aplikację, na miesiąc.

Dolna linia Podsumowując, AppsForOps Travel Request to świetny sposób dla freelancerów i pracowników małych i średnich firm na cyfrowe przesyłanie, śledzenie i autoryzowanie wydatków na podróż. Jest dostępny jako usługa internetowa i można uzyskać do niego dostęp z różnych urządzeń i systemów operacyjnych. Umożliwia dostosowanie poziomów akceptacji, ustawień budżetu podróży, opcji w najlepszych dostępnych cenach i więcej. Platforma jest świetna dla menedżerów, aby mieć absolutną kontrolę nad kosztami, ponieważ wszystkie szczegóły są widoczne przez cały czas.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
AppsForOps Travel Request, dla Web Apps
Wymagania:
 • Firefox,
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
AppsForOps Pty Ltd

https://www.appsforops.com

AppsForOps Travel Request

AppsForOps Pty Ltd(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji AppsForOps Travel Request. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama