Reklama

FAX.PLUS

Alohi SA(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

FAX.PLUS, usługa faksu online, umożliwia użytkownikom bezpieczne wysyłanie i odbieranie faksów bez potrzeby korzystania z faksu, modemu faksu lub nawet telefonu stacjonarnego. Jest dostępny w Internecie, iOS i Android, a także pozwala użytkownikom wysyłać faksy bezpośrednio z Dokumentów Google, Arkuszy Google, poczty e-mail i interfejsu API faksu.

Aplikacja internetowa FAX.PLUS oferuje mnóstwo przydatnych funkcji. Zasadniczo zapewnia szybką i wysokiej jakości transmisję faksu, która jest jednocześnie bezpieczna i niezawodna. Inne funkcje obejmują wbudowany skaner do skanowania dokumentów oraz możliwość dołączenia wyróżniającego się podpisu elektronicznego.

Daleko sięgające Usługa może odbierać faksy w 42 różnych krajach z dedykowanym numerem faksu, co oznacza, że możesz z niej korzystać w prawie każdym zakątku świata. Możesz również wysyłać bezpłatne faksy do 150 różnych krajów, a także 10 bezpłatnych stron. Jest także kompatybilny z dodatkami G Suite, Dokumentów Google i Arkuszy Google.

Reklama

Czego jeszcze mogę się spodziewać? Dzięki aplikacji internetowej FAX.PLUS możesz wysyłać faksy na numery wymagające wybierania wewnętrznego, a także do telefaksów obsługiwanych przez człowieka. Istnieje również opcja zaplanowanej dostawy i możliwość wysyłania faksu za pośrednictwem poczty elektronicznej. Dołączono także programowalny interfejs API faksu, a wszystkie dane są synchronizowane na różnych platformach.

cennik Aplikacja internetowa FAX.PLUS jest dostępna w pięciu różnych opcjach zakupu, zaprojektowanych tak, aby odpowiadać różnym użytkownikom w najlepszy możliwy sposób. Opcja Bezpłatna spowoduje, że użytkownik będzie mógł wysłać 10 bezpłatnych stron do wysłania, a każda dodatkowa strona po tym będzie 0,20 USD. Niestety dzięki tej opcji, mimo że masz wiele ważnych funkcji, nie możesz odebrać faksu i nie masz dedykowanego numeru faksu.

Dzięki subskrypcji podstawowej możesz mieć 100 bezpłatnych stron miesięcznie za 4,99 USD, a każda dodatkowa potrzebna strona będzie wynosiła 0,10 USD na górze. Dzięki tej opcji otrzymujesz dedykowany numer faksu i możesz odbierać i wysyłać. Tymczasem posiadacz konta Premium będzie płacił 9,99 USD miesięcznie za 300 bezpłatnych stron miesięcznie, rozliczanych co roku, płacąc dodatkowo 0,05 USD za inne potrzebne strony.

Konto biznesowe, najpopularniejsze według FAX.PLUS, oznacza, że możesz mieć dedykowane numery faksów i inne przydatne funkcje. Jest to 14,99 USD przy rocznym obciążeniu, 19,99 USD przy miesięcznym rozliczeniu. Tymczasem konto Enterprise dostarczyło pełny pakiet. Zapewni to 3000 bezpłatnych stron miesięcznie, za dodatkową opłatą 0,03 USD za każdą dodatkową potrzebną stronę. Ta funkcja kosztuje 49,99 USD miesięcznie, gdy jest pobierana co roku lub 59,99 USD miesięcznie, gdy jest pobierana co miesiąc.

Dolna linia Ogólnie rzecz biorąc, aplikacja internetowa FAX.PLUS zapewnia trzy podstawowe wartości. Jest bezpieczny i niezawodny, łatwy w użyciu i zapewnia zasięg na całym świecie. Różnorodność kont świadczy o tym, ile FAX.PLUS angażuje się w zapewnianie elastycznej usługi dla różnych użytkowników.

Oprócz opisanych już głównych funkcji będziesz mógł cieszyć się szeregiem innych korzyści, jeśli zainwestujesz w FAX.PLUS. Faksowanie masowe, ponawianie prób nieudanego faksowania, systemy raportowania, nagłówki faksu, bezpieczna archiwizacja i oszczędność kosztów to tylko niektóre z dodatkowych dostępnych usług.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
FAX.PLUS, dla Web Apps
Wymagania:
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer,
 • Firefox
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Alohi SA

https://www.alohi.com

FAX.PLUS

Alohi SA(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji FAX.PLUS. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama

Reklama