Reklama

Simplenote

Automattic(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Reklama

Simplenote to łatwe w użyciu narzędzie, które zostało zaprojektowane dla wszystkich, od osób fizycznych po freelancerów i małe i średnie firmy. Jest to minimalistyczne narzędzie do robienia notatek i serwis internetowy, które stawiają na elegancji funkcjonalność zamiast niepotrzebnych funkcji.

Deska rozdzielcza Pulpit nawigacyjny Simplenote wygląda ostro, schludnie i czysto i oferuje wszystkie podstawowe funkcje nut w prosty sposób. Widok główny został zaprojektowany wokół strony z dwiema kolumnami. Lewa strona zawiera listę notatek, a prawa strona zawiera treść notatek. Domyślnym widokiem jest lista, jednak jeśli chcesz, możesz zmienić to ustawienie według znaczników. Aby utworzyć notatkę, po prostu kliknij przycisk Plus na górnym pasku narzędzi, aby ją utworzyć.

Dzielenie się Udostępnianie jest dobre dla wszystkich, a Simplenote umożliwia udostępnianie notatek na wiele sposobów. Przycisk potrójnej kropki w głównym interfejsie umożliwia udostępnianie notatek za pośrednictwem poczty elektronicznej, publikowanie, dodawanie współpracownika i drukowanie.

Reklama

Jeśli opublikujesz notatkę, udostępnisz ją każdemu, kto ma specjalnie utworzony link. Możesz udostępnić ten link innym, a oni mogą go po prostu przeczytać.

Następna opcja udostępniania umożliwia edycję przez innych użytkowników. Po naciśnięciu opcji „Udostępnij”, aby dowiedzieć się więcej, można to znaleźć pod opcją publikowania. Oznacza to, że możesz udostępnić komuś notatkę, dodając jej adres e-mail jako tagi notatek. Gdy tylko oznaczysz inne osoby ich adresami e-mail, otrzymają oni powiadomienie e-mail i link do tej notatki. Przydatne, gdy użytkownicy odwiedzą ten link, otworzy notatkę i może ją edytować, nawet jeśli nie ma konta Simplenote. Jeśli jednak mają konto Simplenote, użytkownik może edytować notatkę i synchronizować ją z własnymi kontami.

cennik Simplenote stosuje model wyceny subskrypcji freemium z dostępnym kontem premium. Konto premium kosztuje 20 USD rocznie. W tym celu możesz uzyskać nieograniczony dostęp za pośrednictwem aplikacji innych firm, a także mieć więcej kopii zapasowych swoich notatek.

Dolna linia Spośród wielu dostępnych narzędzi do robienia notatek dostępnych na rynku, Simplenote jest jednym z najlepszych ze względu na łatwość użycia i, no cóż, „proste” funkcje. Możesz uzyskać dostęp do swoich notatek wszędzie na wszystkich urządzeniach, dzięki narzędziom do synchronizacji Simplenote. Oprócz oznaczania notatek i wyszukiwania ich, nie ma zaawansowanych narzędzi organizacyjnych, o których można by mówić. Zamiast tego Simplenote koncentruje się na szybkości i prostocie użytkowania. Obsługiwane urządzenia to: Android, iOS, Windows oraz usługa internetowa.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Simplenote, dla Web Apps
Wymagania:
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer,
 • Firefox
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Automattic

https://www.automattic.com

Simplenote

Automattic(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Simplenote. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama