Reklama

GoDaddy

GoDaddy(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

GoDaddy jest największym rejestratorem nazw domen na świecie i ma jeden z najbardziej wszechstronnych dostępnych obecnie narzędzi do tworzenia stron internetowych. Interfejs jest łatwy w obsłudze i bardzo intuicyjny, ma ponad 300 szablonów i ponad 8700 profesjonalnych zdjęć do wyboru. GoDaddy pozwala wybierać z dużego magazynu gotowych stron internetowych z tekstem i obrazami branżowymi, które pomogą Ci stworzyć idealną stronę internetową.

Dzięki GoDaddy możesz nauczyć się, jak szybko i łatwo tworzyć strony internetowe dzięki elastycznemu i wysoce funkcjonalnemu narzędziu do tworzenia stron internetowych. Korzystając z pakietu do projektowania stron GoDaddy, będziesz w stanie szybko zbudować stronę internetową.

Reklama

Mobilne projekty GoDaddy ma mobilny konwerter stron, obsługiwany przez DudaMobile, który zapewnia, że twoja strona będzie automatycznie konwertować z witryny o pełnym rozmiarze na komputer stacjonarny, na małą przyjazną dla urządzeń mobilnych witrynę bez konieczności wprowadzania jakichkolwiek zmian. System jest zoptymalizowany dla najpopularniejszych systemów smartfonów, w tym Apple iOS i Android.

Proste narzędzia do projektowania Jeśli nie masz pewności, jak zbudować swoją witrynę i potrzebujesz wskazówek, jak naprawdę ją wyróżnić, GoDaddy zapewni Ci ochronę. Dzięki zespołowi wsparcia GoDaddy i zestawowi prostych narzędzi do projektowania tworzenie strony internetowej nigdy nie było łatwiejsze. Nie ma absolutnie żadnych umiejętności technicznych, ponieważ wszystko jest przeciągane i upuszczane. Po prostu wybierz szablon, który Ci się podoba, przeciągnij i upuść tekst, obrazy i aplikacje gdziekolwiek ich potrzebujesz i gotowe!

Wielojęzyczny GoDaddy obsługuje następujące języki: chiński (uproszczony), czeski, holenderski, angielski, francuski, niemiecki, włoski, japoński, koreański, polski, portugalski, rosyjski, hiszpański, szwedzki, tajski i turecki.

cennik GoDaddy korzysta z modelu wyceny subskrypcji, a plany zaczynają się już od 1,00 USD miesięcznie. Osobisty abonament GoDaddy kosztuje 1,00 USD miesięcznie (5,99 USD miesięcznie przy odnowieniu). W tej cenie otrzymasz 50 osobistych motywów, nieograniczoną liczbę stron, 1 GB miejsca na dysku, przepustowość 150 GB i firmową pocztę e-mail z Office 365, bezpłatnie przez pierwszy rok. Biznesplan GoDaddy kosztuje 5,99 USD miesięcznie (9,99 USD miesięcznie przy odnowieniu). W tej cenie otrzymasz 300 motywów osobistych i biznesowych, nieograniczoną liczbę stron, 10 GB miejsca na dysku, przepustowość 500 GB, e-mail biznesowy z Office 365, bezpłatnie przez 1 rok. Zyskujesz również dostęp do funkcji wsparcia mobilnego GoDaddy. Wreszcie, plan GoDaddy Business Plus kosztuje 10,99 USD miesięcznie (14,99 USD miesięcznie przy odnowieniu). W tej cenie otrzymasz 300 motywów biznesowych i osobistych, nieograniczoną liczbę stron, 50 GB miejsca na dysku, przepustowość 10000 GB, e-mail biznesowy z Office 365, bezpłatny przez pierwszy rok, wsparcie witryny mobilnej, SEO, menedżer mediów społecznościowych One-Click oraz Certyfikat SSL, który jest bezpłatny przez pierwszy rok. GoDaddy zapewnia również DARMOWĄ domenę z dowolnym wybranym planem rocznym.

Dolna linia Ogólnie rzecz biorąc, strona GoDaddy może być wykonana z wszelkiego rodzaju mediów, aby się wyróżnić. Możesz wybierać spośród galerii zdjęć, pokazów slajdów i filmów itp. Możesz także tworzyć strony firmowe na Facebooku. Wszystkie strony GoDaddy są zoptymalizowane pod kątem różnego rodzaju inteligentnych urządzeń, w tym iPhone, urządzeń z Androidem i smartfonów BlackBerry. Z pomocą 24/7/365 Telefon, czat na żywo i wsparcie e-mail GoDaddy jest zawsze pod ręką, aby pomóc, jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
GoDaddy, dla Web Apps
Wymagania:
 • Internet Explorer,
 • Firefox,
 • Chrome,
 • Opera
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
GoDaddy

https://www.godaddy.com

GoDaddy

GoDaddy(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji GoDaddy. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama