Reklama

Unblock-Us

NetProtect Ltd.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Twój komputer i wszystkie urządzenia z dostępem do Internetu mają adres IP - unikalny zestaw liczb podobny do adresu ulicznego. Gdy odwiedzasz witrynę internetową, Twój dostawca usług internetowych (ISP) lub zewnętrzny dostawca DNS może ostatecznie przeglądać i cenzurować twoją aktywność. Jakie jest rozwiązanie tego potencjalnego naruszenia prywatności? Tutaj zaczyna się gra Unblock-Us. Po zarejestrowaniu usługi otrzymasz nowy zestaw kodów DNS, które można dodać w ustawieniach urządzenia. Jak tylko podasz te informacje, będziesz mieć spokój, wiedząc, że Twoje dane o ruchu są bezpieczne i że wszelkie ograniczenia, które mogły zostać nałożone na Ciebie, należą już do przeszłości.

Unblock-Us działa poprzez zmianę ustawień DNS od decyzji, której używasz do łączenia się z Internetem. Każdy komputer lub urządzenie z dostępem do Internetu ma adres. Składa się z liczb, takich jak adres. Odblokuj-Us daje Ci adres, pod którym żądana treść jest dostępna bez ograniczeń.

Swoboda i elastyczność Wspaniałą rzeczą w korzystaniu z takiej usługi DNS jest to, że będziesz mieć dostęp do stron internetowych, które zwykle są ograniczone w niektórych obszarach geograficznych, podczas gdy niektóre serwery innych firm ograniczają ten dostęp.

Reklama

Możesz używać Odblokuj-Us w domu lub w podróży, na wszystkich swoich ulubionych urządzeniach. Odblokuj-nas można skonfigurować na urządzeniach Apple TV, PS4, Xbox One i Amazon Fire TV. Dzięki Unblock-Us wszystko, co musisz zrobić, to zmienić ustawienia DNS na swoich urządzeniach!

Prędkość W przeciwieństwie do wielu innych usług DNS innych firm, Unblock-Us nie wpływa na szybkość twojego połączenia internetowego. Bezpieczne serwery, z których korzysta Unblock-Us, pozwalają cieszyć się lepszym, szybszym Internetem. Wraz ze wzrostem cenzury internetowej na całym świecie, Unblock-Us służy jako wysokiej jakości usługa, która może utorować drogę do wolności online i ochrony użytkowników na całym świecie.

cennik AceProject wykorzystuje model wyceny subskrypcji. Ma również bezpłatny okres próbny, który jest dostępny bez karty kredytowej. Opłata za usługę wynosi 4,99 USD miesięcznie lub 49,90 USD rocznie.

Dolna linia Unblock-Us ma wiele zalet w porównaniu z połączeniem z VPN lub proxy. Na przykład Unblock-Us współpracuje z odtwarzaczami multimedialnymi, takimi jak Apple TV, PS3, XBox, ROKU i inne, podczas gdy rozwiązanie oparte na sieci VPN działa tylko z komputerem. Żadna z twoich treści wideo / audio lub niepowiązany ruch nie przechodzi przez Odblokuj-nas, dlatego nie ma utraty pasma, ograniczenia danych ani obaw dotyczących prywatności. Korzystanie z Odblokuj-Us ma prostszą konfigurację, podczas gdy VPN działa tylko na komputerze, więc musisz skonfigurować go na każdym komputerze w domu, a ponieważ nie musisz instalować oprogramowania podczas korzystania z Odblokuj-Us, wszystko co musisz zrobić, to zmienić twoje ustawienia DNS.?

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Unblock-Us, dla Web Apps
Wymagania:
 • Firefox,
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
NetProtect Ltd.

https://www.netprotect.com

Unblock-Us

NetProtect Ltd.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Unblock-Us. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama