Reklama

Zoho People

ZOHO Corp.(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Reklama

Zoho People to przydatne rozwiązanie HRIS dla freelancerów i małych i średnich firm. Może zarządzać informacjami, takimi jak aktywa firmy, zapisy szkoleń i opuszczać aplikacje. Portal samoobsługowy zapewnia pracownikom dostęp do własnych informacji, pomagając w ten sposób firmom w utrzymaniu dokładnych, aktualnych rejestrów, jednocześnie zmniejszając presję administracyjną na działy HR.

samoobsługa pracowników Świetną cechą Zoho People są narzędzia samoobsługowe. Korzystając z tych narzędzi pracownicy mogą uzyskiwać dostęp i aktualizować własne rekordy, w oparciu o ustalone reguły. Jest to doskonały sposób na maksymalizację czasu wykorzystywanego przez personel HR, ponieważ nie muszą już ręcznie wprowadzać aktualizacji dla pracowników. Pracownicy korzystający z portalu samoobsługowego mogą podejmować szereg różnych zadań, w tym przeglądać raporty obecności, raporty urlopowe i salda urlopowe, a także mieć możliwość prowadzenia własnej dokumentacji.

Aplikacje mobilne Dzięki aplikacji mobilnej Zoho People może łączyć się i współpracować z kolegami w podróży. Korzystając z bogatego w funkcje mobilnego katalogu pracowników, pracownicy mogą wygodnie zameldować się i zrezygnować z pracy za pomocą urządzeń mobilnych z systemem iOS i Android. Dla menedżerów możliwość ustawienia ograniczeń IP to świetny sposób na kontrolowanie, kiedy i gdzie ich pracownicy mogą się zalogować.

Reklama

cennik Zoho People korzysta z darmowego modelu subskrypcji z 15-dniowym bezpłatnym okresem próbnym (karta kredytowa nie jest wymagana). Z oprogramowania można bezpłatnie korzystać dla maksymalnie 5 pracowników. Plany płatne zaczynają się od 19,00 $ miesięcznie dla planu podstawowego, który obejmuje 10 pracowników. Następnym krokiem jest standardowy plan, który kosztuje 39 USD miesięcznie dla 25 pracowników. Abonament Premium kosztuje 75 USD miesięcznie dla 50 pracowników, a plan Enterprise kosztuje 99 USD miesięcznie dla 100 pracowników.

Dolna linia Jeśli Twoja firma chce usprawnić komunikację między biurami i dać swoim pracownikom bezpośredni dostęp do swoich danych osobowych oraz większą kontrolę nad tym, jak „zameldują się” w biurze, Zoho People może być dobrym wyborem. Platforma nie jest jednak dla wszystkich. Jeśli Twoja firma szuka kompletnego rozwiązania HR, prawdopodobnie nie jest to dla Ciebie.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Zoho People, dla Web Apps
Wymagania:
 • Firefox,
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
ZOHO Corp.

https://www.zoho.com

Zoho People

ZOHO Corp.(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Zoho People. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama