Reklama

Mavenlink

Mavenlink, LLC(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Reklama

Mavenlink to rozwiązanie do zarządzania projektami przeznaczone dla firm każdej wielkości i typu. Jest to doskonałe narzędzie, które pomaga Twojej firmie skoncentrować się na wzroście, ponieważ oferuje zaawansowane zarządzanie projektami, zarządzanie finansami, zarządzanie osią czasu i zarządzanie zasobami, które współpracują ze sobą, zapewniając super-wydajną platformę do zarządzania firmą .

Mavenlink posiada również kompleksowy zestaw funkcji handlowych, takich jak fakturowanie i płatności, a także zapewnia wysoką jakość integracji z wiodącymi aplikacjami finansowymi. Funkcje te, w połączeniu z wszechstronnymi narzędziami do raportowania i analizami, czynią Mavenlink solidnym narzędziem do współpracy, dzięki któremu Twoje projekty są pod jednym dachem.

Wykresy gantta Dzięki Mavenlink możesz patrzeć na swój projekt z różnych punktów widzenia, takich jak widok Tracker zadań lub widok wykresu Gantta. Dostępny jest także Feed aktywności, w którym można zobaczyć każdy szczegół projektu w miarę jego pojawiania się, a gdy zmienia się oś czasu projektu, funkcja Kaskadowych zmian Mavenlink może automatycznie dostosowywać wszystkie zależne zadania, aby odzwierciedlić wprowadzone zmiany.

Reklama

Mavenlink ma elastyczne rozwiązanie do zarządzania zadaniami i możesz dodawać różne szczegóły do każdego zadania; cesjonariusz, termin, tagi, podzadania, a nawet lista kontrolna. Po prawej stronie widoku aktywności znajduje się także przydatny pasek zadań, który pozwala zobaczyć zadania członków zespołu lub tylko zadania przypisane do ciebie. Dostępny jest również widok Full Task Tracker, który zapewnia bardziej zaawansowane filtrowanie, takie jak możliwość zobaczenia tylko zadań przypisanych do konkretnej osoby, które zostały zakończone. Wykresy Gantta firmy Mavenlink to naprawdę przydatny sposób na identyfikację zasobów i zadań podczas projektu.

Współpracuj z członkami zespołu Ponieważ Mavenlink działa na ujednoliconej platformie, łączy wszystkie działania związane z projektem i umieszcza je w jednym miejscu. Stamtąd możesz zarządzać działaniami projektu i przypisywać zadania według własnego uznania. Dzięki Mavenlink masz możliwość przeglądania wszystkich swoich projektów w globalnym kanale lub przeglądania ich osobno w osobnych kanałach. Strumień aktywności pozwala zbierać dane od innych członków zespołu, którzy pracują nad Twoim projektem. Ponadto możesz publikować wiadomości, dołączać pliki Google lub przesyłać własne pliki do strumienia aktywności. Jest to bardzo przydatna funkcja Mavenlink, ponieważ umożliwia współpracę ze swoim zespołem w czasie rzeczywistym.

Smart Snips Doskonałą funkcją w Mavenlink są Smart Snips. To narzędzie umożliwia dodawanie wyróżnionych komentarzy do przesłanych plików bezpośrednio z poziomu przeglądarki. Jest to świetny sposób na oznaczenie dowolnego pliku dołączonego do zadania lub projektu poprzez narysowanie ramki wokół sekcji, którą chcesz omówić i dodanie komentarza. Jest to bardzo przydatny element, jeśli Twój zespół często prowadzi na przykład dyskusje na temat prezentacji.

cennik Oprócz bezpłatnej wersji próbnej (bez karty kredytowej), Mavenlink zapewnia dwie warstwy cen, z planami zaczynającymi się od 19,00 USD / miesiąc. Większe firmy mogą rozważyć plany Mavenlink Premier, które mają niestandardowe opcje cenowe.

Dolna linia Mavenlink to solidna platforma do zarządzania projektami, a jej najwyższy poziom usług oferuje doskonałe narzędzia do raportowania i integracji finansowej. Ma stosy funkcji, jest stabilny i ma otwarty interfejs API oraz dobre poziomy uprawnień. Jest łatwy w nawigacji i ma usprawniony interfejs.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Mavenlink, dla Web Apps
Wymagania:
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer,
 • Firefox
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Mavenlink, LLC

https://www.mavenlink.com

Mavenlink

Mavenlink, LLC(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Mavenlink. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama