Reklama

CoConstruct

CoConstruct(Darmowa)

Ocena użytkownika10

Reklama

CoConstruct to kompleksowe oprogramowanie do zarządzania projektami budowlanymi dla niestandardowych budowniczych domów i przebudów. Zawiera wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu, aby koordynować projekty, komunikować się z klientami i załogą oraz kontrolować swoje finanse.

Koordynuj swoje projekty CoConstruct upraszcza zarządzanie projektami dzięki fantastycznemu zakresowi funkcji do koordynowania projektów. Koordynuj harmonogramy w terenie i biurze, śledź zadania, aktywność na placu budowy i postępy dzięki temu kompleksowemu narzędziu, dzięki czemu wszystko jest przechowywane w jednym miejscu. Możesz także usprawnić licytację, uprościć zarządzanie grafikiem i zachować wszystkie pliki i zdjęcia związane z projektami w tym samym miejscu.

Komunikuj się z klientami i załogą Dzięki CoConstruct możesz z łatwością wzmocnić komunikację wewnętrzną i zewnętrzną. Zawiera narzędzia do zarządzania i śledzenia potencjalnych klientów, śledzenia zleceń zmian i wydatków. Zrób wrażenie na żądnych informacji klientach dzięki regularnym aktualizacjom postępu, udostępnianiu plików i zdjęć oraz dostosowanemu portalowi, który współpracuje z marką Twojej firmy. CoConstruct ułatwia także dokonywanie wyborów i pomaga tworzyć łatwe propozycje.

Reklama

Kontroluj swoje finanse CoConstruct zawiera szereg narzędzi, które pomagają kontrolować finanse i usprawnić procesy. Pomaga w budżetowaniu i prognozowaniu kosztów projektu, śledzeniu zleceń zmian i wydatków oraz obejmuje szacowanie pojedynczego zapisu. Integruje się również z systemem księgowym i upraszcza zarządzanie kartami czasu pracy w celu zwiększenia wydajności i kontroli finansów.

cennik CoConstruct stosuje wyceny oparte na wycenie, które odzwierciedlają potrzeby i wymagania Twojej firmy. Plany zaczynają się od 99 USD miesięcznie, a płacisz tylko za to, czego potrzebujesz, kiedy tego potrzebujesz. Nie ma długoterminowych umów, żadnych opłat za zmianę planu, a CoConstruct oferuje nawet 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś w 100% zadowolony.

Dolna linia Ogólnie rzecz biorąc, CoConstruct to popularne kompleksowe rozwiązanie do zarządzania projektami dla branży budowlanej. Zawiera szereg funkcji ułatwiających usprawnienie procesów oraz śledzenie projektów i finansów. Pomaga także poprawić komunikację wewnętrzną i zewnętrzną, włączając również elementy CRM i HR.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
CoConstruct, dla Web Apps
Wymagania:
 • Internet Explorer,
 • Opera,
 • Firefox,
 • Chrome
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
CoConstruct

https://global.co-construct.com

CoConstruct

CoConstruct(Darmowa)

Ocena użytkownika10

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji CoConstruct. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama