Reklama

LeanKit

LeanKit(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

LeanKit to narzędzie do zarządzania projektami, które wykorzystuje tablice Kanban do wyświetlania zadań w kalendarzu. Tablice Kanban są wizualną reprezentacją zadań, które można przeciągać i upuszczać, aby pokazać postępy zespołu w określonym zadaniu. Umożliwia przeglądanie danych historycznych w celu analizy wydajności w taki sam sposób, jak robi to Wrike. LeanKit został zaprojektowany, aby wspierać firmy skalujące Kanban w wielu zespołach, projektach i lokalizacjach. Rozwiązanie pozwala łączyć tablice na poziomie zespołu, projektu i portfela, zapewniając wszystkim odpowiedni poziom widoczności w celu oceny statusu projektu i zarządzania zależnościami.

LeanKit daje przezroczyste okno, z którego można zobaczyć swoją firmę. Możesz monitorować wykonywanie na poziomie zespołu, śledzić podzadania dla poszczególnych elementów pracy i tworzyć automatycznie generowane diagramy reprezentujące różne wartości danych i metryki. Umożliwia wizualizację pracy i procesów przepływu pracy oraz otrzymywanie w czasie rzeczywistym aktualizacji na temat aktywności i statusu różnych zadań. To z kolei pozwala dostrzec obszary, w których procesy można ulepszyć.

Reklama

Raportowanie i wskaźniki LeanKit wykorzystuje dane, które zostały wprowadzone do kart, a następnie zbiera wszystkie powiązane czynniki na wspólnej platformie metryk i udostępnia różne rodzaje raportów wizualnych. Jest to przydatne, aby uzyskać wgląd w identyfikację możliwości poprawy. Ponadto Leankit może tworzyć profesjonalne raporty graficzne dotyczące różnych części procesu przepływu pracy. To z kolei można przeanalizować w celu oceny wydajności i produktywności określonego działu.

Zaawansowane funkcje Kanban LeanKit to narzędzie Kanban dla przedsiębiorstw, które oferuje wbudowane, zaawansowane funkcje Kanban, takie jak zasady, klasa usług, limity WIP i szablony tablic. Dzięki tym zaawansowanym narzędziom możesz usprawnić przepływ pracy i zwiększyć wydajność we wszystkich obszarach. Korzystając z Kanban, możesz wspierać ciągłe doskonalenie na poziomie zespołu i organizacji.

Integracje LeanKit oferuje wstępnie zintegrowane integracje z Microsoft Team Foundation Server, Visual Studio Online i Project Server; GitHub i Oracle Primavera. Pomaga to w wizualizacji danych w innych narzędziach, które byłyby wcześniej objęte. Ponadto LeanKit jest wyposażony w zintegrowany Zapier, co oznacza, że obsługiwanych jest ponad 300 aplikacji usług internetowych. Przykłady obejmują Google, Salesforce, Zendesk, Emma i Hubspot.

cennik LeanKit jest dostępny w czterech różnych wersjach; Standard, Wybierz, Zaawansowane i Premium. Standardowa cena wynosi 12 USD za użytkownika miesięcznie i jest ograniczona do kart Kanban, elastycznego układu, niektórych szablonów tablic i narzędzi do współpracy. Wersja Select kosztuje 19 USD za użytkownika miesięcznie i oferuje wszystko w wersji Standard plus Lean Metrics & Reports, Zasady pasa ruchu i limity WIP, Podział elementów pracy, Filtrowane widoki pracy i Integracje ALM. Wersja Advanced kosztuje 32 USD za użytkownika miesięcznie i zawiera wszystko w edycji Select, a także Multi-Team Work Distribution, Custom Reporting, Licencje czytelników, Enhanced Security i Account Services. Wreszcie, wersja Premium kosztuje 49 USD za użytkownika miesięcznie i zawiera wszystko w wersji Advanced plus funkcję rejestracji jednokrotnej i funkcję Private Cloud.

Dolna linia

Ogólnie rzecz biorąc, LeanKit to oparte na oprogramowaniu narzędzie do zarządzania wizualnego, do którego można uzyskać dostęp na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu. Ma prosty interfejs tablicy „przeciągnij i upuść”, jest odpowiedni dla firm każdej wielkości i zapewnia zaawansowane pomiary i raporty analityczne. Zespoły różnej wielkości mogą korzystać z tego rozwiązania, aby uzyskać wspólne zrozumienie szczegółów i statusu elementów pracy, niezależnie od lokalizacji, a mierniki Lean i raporty mogą pomóc w ocenie wydajności i zidentyfikowaniu możliwości poprawy.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
LeanKit, dla Web Apps
Wymagania:
 • Internet Explorer,
 • Firefox,
 • Chrome,
 • Opera
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
LeanKit

https://www.leankit.com

LeanKit

LeanKit(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji LeanKit. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama