Reklama

MozyPro Cloud Backup

EMC Corporation(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Mozy to wysokiej jakości, bezpieczny dostawca kopii zapasowych usług w chmurze. Usługa MozyPro jest w stanie chronić nieograniczoną liczbę stacji roboczych, laptopów, serwerów i popularnych aplikacji biznesowych dzięki strukturze cen opartej na wymaganej ilości miejsca w chmurze. MozyPro ma doskonałe narzędzia do tworzenia kopii zapasowych, takie jak funkcja 2xProtect, która jednocześnie tworzy kopie zapasowe danych na dysku lokalnym lub w udziale sieciowym w celu szybszego przywracania plików. MozyPro Cloud Backup jest odpowiedni dla firm każdej wielkości, od freelancerów i małych firm, aż po administrację publiczną i duże przedsiębiorstwa.

MozyPro Cloud Backup pozwala zaplanować tworzenie kopii zapasowych codziennie, co tydzień lub co miesiąc. Usługa tworzenia kopii zapasowych w chmurze oferuje automatyczną ochronę kopii zapasowych z opcjami ciągłego planowania kopii zapasowych w ciągu dnia. MozyPro jest zarówno bezpieczną, jak i skalowalną usługą, która zapewnia, bez względu na rozmiar plików o kluczowym znaczeniu dla Twojej firmy, są one bezpieczne i są zawsze dostępne, gdy ich potrzebujesz. Obecnie Mozy tworzy kopie zapasowe danych dla ponad 6 milionów klientów i 100 000 firm. To ponad 90 petabajtów danych przechowywanych na całym świecie w światowej klasy centrach danych.

Stwierdzenie, że MozyPro jest łatwą sprawą, po utworzeniu wstępnej kopii zapasowej, MozyPro można następnie skonfigurować zgodnie z Twoimi konkretnymi potrzebami i wymaganiami dotyczącymi harmonogramu tworzenia kopii zapasowych. Możesz zdecydować, jak często wykonywać kolejne kopie zapasowe danych. Konfiguracja kopii zapasowych jest dość płynna w MozyPro; możesz na przykład ustawić tworzenie kopii zapasowej plików, gdy komputery są bezczynne, i możesz uzyskać dostęp do starszych wersji plików, jeśli jest to wymagane.

Reklama

Szyfrowanie na poziomie wojskowym MozyPro zapewnia wszystkim użytkownikom szyfrowanie klasy wojskowej (256-bitowy AES) dla wszystkich danych, zanim opuści kopię zapasową komputera. Po utworzeniu kopii zapasowej dane są następnie przesyłane za pośrednictwem bezpiecznego połączenia i przechowywane w centrach danych w zdalnych lokalizacjach na całym świecie. Klucze szyfrujące są dostarczane przez MozyPro dla Ciebie lub możesz zdecydować się na utworzenie własnego klucza szyfrującego. Jest to świetna funkcja bezpieczeństwa, ponieważ nikt spoza firmy nie ma dostępu do twoich danych.

MozyPro posiada również certyfikaty SSAE 16 i ISO 27001. Certyfikat SSAE 16 oznacza, że Mozy spełnia surowe standardy bezpieczeństwa danych ustanowione przez American Institute of Certified Public Accountants. Certyfikat ISO 27001 to międzynarodowy standard ochrony informacji.

cennik MozyPro Cloud Backup obsługuje model wyceny subskrypcji, którego ceny zaczynają się od 9,99 USD / miesiąc. MozyPro obejmuje opcje dla szerokiego zakresu budżetów i wymagań, a dostępna jest bezpłatna wersja próbna (nie wymaga karty kredytowej).

Dolna linia Kopia zapasowa w chmurze MozyPro to ekonomiczny sposób ochrony krytycznych danych przechowywanych na serwerach i komputerach w porównaniu do zakupu dodatkowego sprzętu i oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych. MozyPro ma doskonałą obsługę klienta w połączeniu z silnymi, sztywnymi funkcjami bezpieczeństwa.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
MozyPro Cloud Backup, dla Web Apps
Wymagania:
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer,
 • Firefox
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
EMC Corporation

https://www.emc.com

MozyPro Cloud Backup

EMC Corporation(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji MozyPro Cloud Backup. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama