Reklama

Teamleader

Teamleader(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Reklama

Teamleader to kompletne rozwiązanie do zarządzania projektami, które obejmuje CRM i fakturowanie pod jednym dachem. Został on specjalnie zaprojektowany, aby pomóc Twoim zespołom pracować mądrzej i intensywniej, aby pomóc Twojej małej firmie w rozwoju.

Teamleader jest dostępny na wielu urządzeniach i jest doskonałym narzędziem zwiększającym produktywność dla profesjonalistów, którzy są w ciągłym ruchu. Praca z tej platformy pozwala Twojemu zespołowi sprzedażowemu śledzić całą podróż klientów, od pierwszego kontaktu do stałego klienta płacącego. Obsługuje również markowe faktury, które można skonfigurować tak, aby były automatycznie wysyłane cyklicznie, do subskrypcji itp. Wraz z pierwszorzędnymi narzędziami do współpracy, które pozwalają całemu zespołowi wiedzieć, co się dzieje.

Zarządzanie kontaktami Dla specjalistów ds. Sprzedaży i marketingu zorganizowana baza danych kontaktów jest kluczem do codziennych działań. Teamleader zapewnia wszystkie dane Twoich klientów na wyciągnięcie ręki; dane kontaktowe, powiązane firmy, stanowisko w firmie itp.

Reklama

Za każdym razem, gdy ty lub członek zespołu kontaktujesz się z klientem, Teamleader śledzi go i rejestruje wszystkie rozmowy telefoniczne, spotkania, e-maile i faktury, które są wymieniane.

Istniejące listy kontaktów można importować do Teamleader za pośrednictwem interfejsu API Teamleader lub w formacie CSV. Aby zlokalizować wszystkie dostępne informacje o firmie, wystarczy wprowadzić numer VAT.

Faktury Moduł fakturowania w Teamleader pozwala tworzyć w pełni markowe faktury dla klientów w ciągu kilku kliknięć. Każda faktura jest śledzona, a jeśli klient nie spóźnia się z płatnościami, otrzymujesz powiadomienia, a klient otrzymuje automatyczne przypomnienie o fakturze.

Gdy tylko zalogujesz się do Teamleader, urządzenie śledzące czas automatycznie uruchomi się w tle i uruchomi się ponownie dla nowych działań. Cały czas spędzany na zadaniach, spotkaniach, projektach i współpracy z klientem jest śledzony. Dzięki temu faktury oparte na czasie są tak dokładne, jak to tylko możliwe.

Planowanie Kluczową cechą Teamleader jest narzędzie do planowania projektów. To dobrze zorganizowane, kompleksowe ramię Teamleader pozwala kierownikom projektów planować, zarządzać i monitorować postępy projektu ze scentralizowanej lokalizacji.

Narzędzie do planowania projektów Teamleader pomaga w dotrzymaniu budżetu i na ukończeniu etapów w uzgodnionych ramach czasowych. Aplikacja automatycznie oblicza czas potrzebny na ukończenie projektu na podstawie harmonogramów wprowadzonych do kalendarza. Daje także przegląd bieżących zadań i związanych z nimi zadań. Dostępne są kolorowe wykresy Gantta, dzięki którym można szybko zobaczyć postępy projektu. Możesz także generować dokładne raporty z zakończenia pracy, przypisywać zadania członkom zespołu, ustawiać różne stawki godzinowe, a także współpracować z klientami za pośrednictwem platformy Cloudproject.

Integracje Teamleader bezproblemowo integruje się z wieloma rozwiązaniami innych firm, takimi jak Monitor kampanii, Dropbox, Formstack, Google Apps, iCloud, JIRA, JotForm, KerioConnect, MailChimp, Office 365, Twilio, VOIPcenter i Wufoo. Teamleader dostarcza również wtyczkę Outlook i rozszerzenie Chrome wraz z funkcją śledzenia czasu, którą można przełączać z MS Word 2013. Interfejs API i haki internetowe Teamleader można wykorzystać do łączenia się z innymi narzędziami, z których obecnie korzystasz, i skonfigurowania ich do przekazywania w czasie rzeczywistym powiadomienia o czasie.

Możliwe jest również eksportowanie danych Teamleader do różnych aplikacji księgowych, w tym Alpha Management, BOB, Exact Online, Octopus, Twinfield i Wings.

cennik Teamleader korzysta z modelu wyceny subskrypcji, którego plany zaczynają się od 25 € miesięcznie na moduł CRM. Ten plan obejmuje CRM i oferuje śledzenie czasu, zarządzanie potencjalnymi klientami, zarządzanie kalendarzem i jest wyceniany dla dwóch użytkowników (dodatkowy użytkownik kosztuje 10 USD miesięcznie na użytkownika). Teamleader oferuje bezpłatny 14-dniowy okres próbny (nie wymaga karty kredytowej) oraz 5% zniżki na abonament płatny online z rocznym wyprzedzeniem. Jeśli chcesz zwiększyć wykorzystanie Teamleader, możesz dodać dodatkowe moduły, wycenione na 25 USD miesięcznie na moduł fakturowania, 50 USD na moduł projektów i 50 USD na moduł biletów.

Dolna linia Dzięki podstawowym funkcjom, takim jak zarządzanie kontaktami, planowanie projektów, faktury, śledzenie czasu, sprzedaż biletów, fakturowanie, VoIP, zarządzanie potencjalnymi klientami i śledzenie sprzedaży, nic dziwnego, że wiele małych i średnich firm zwraca się do Teamleader w zakresie zarządzania projektami i narzędzi CRM.

Wspaniałą rzeczą w Teamleader jest to, że możesz wybrać to, czego potrzebuje Twoja firma; dostępne moduły mogą być używane razem lub osobno. Obsługuje wiele języków i walut oraz jest niezależny od platformy. Czego więcej potrzebujesz?

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Teamleader, dla Web Apps
Wymagania:
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer,
 • Firefox
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Teamleader

https://www.teamleader.co.uk

Teamleader

Teamleader(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Teamleader. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Reklama