Reklama

Project Insight

Metafuse, Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Reklama

Project Insight to przydatne narzędzie do zarządzania projektami online, które oferuje wgląd na każdym etapie działalności. Pasuje do każdego zespołu i wielkości projektu, bez względu na to, czy zaczynasz od kilku podstawowych funkcji, czy wdrażasz scentralizowane centrum biznesowe.

To nie tylko narzędzie przepływu pracy, dzięki Project Insight będziesz mieć wszystkie narzędzia potrzebne do wykonania zadania. Zawiera ogromną liczbę funkcji, dzięki czemu możesz naprawdę dostosować Project Insight, aby działał najbardziej efektywnie dla twoich specyficznych potrzeb biznesowych. Zarządzaj portfelami, komunikacją, dokumentami i zasobami, aby skutecznie budżetować i planować każdy aspekt swoich projektów, wszystko w jednym miejscu.

Reklama

Bardziej efektywnie zarządzaj czasem Dzięki Project Insight godziny spędzone na złożonym planowaniu projektów to już przeszłość. Ułatwia planowanie, budżetowanie, zarządzanie i realizację wszystkich projektów biznesowych za pomocą zaawansowanych narzędzi. Z łatwością twórz szczegółowe, elastyczne wykresy Gantta, ustalaj priorytety projektów i korzystaj z inteligentnego planowania, aby mieć pewność, że czas Twojego zespołu jest w pełni wykorzystywany.

Efektywna współpraca w zespole Project Insight jest również świetny do współpracy między zespołami i członkami zespołu. Wnioski i alokacje projektów są szybsze i łatwiejsze, a wszelka komunikacja związana z konkretnym zadaniem lub projektem może być przechowywana w jednym miejscu. Możesz także usprawnić i scentralizować proces zatwierdzania, aby usprawnić przepływ.

cennik Project Insight ma jeden darmowy abonament i dwa płatne abonamenty do wyboru. Plan zespołu PI # jest na zawsze darmowy, umożliwia nieograniczoną liczbę użytkowników i ma podstawową funkcjonalność. Biznesplan PI # oferuje podstawowe funkcje i dodatki i może być wypłacany co miesiąc lub co roku, zaczynając od 45 USD za zaawansowanego użytkownika miesięcznie (minimum 5 zaawansowanych użytkowników), z dodatkowymi członkami zespołu kosztującymi po 20 GBP każdy. Plan korporacyjny PI # obejmuje wszystkie funkcje i dodatki oraz obsługę jeden na jednego. Jest wypłacany co roku, kosztując 65 USD na zaawansowanego użytkownika miesięcznie (minimum 5 zaawansowanych użytkowników) i 30 USD na dodatkowych członków zespołu.

Dolna linia Ogólnie rzecz biorąc, Project Insight to wysoce konfigurowalne i elastyczne narzędzie do zarządzania projektami. To znacznie więcej niż narzędzie przepływu pracy, które pozwala zarządzać wieloma aspektami projektów w jednym miejscu.

W porównaniu do podobnego oprogramowania Project Insight zawiera szereg dodatkowych przydatnych funkcji, których brakuje w niektórych alternatywach. Jest to nieco droższe, ale biorąc pod uwagę wszystkie dodatkowe funkcje w nim zawarte, nadal oferuje świetny stosunek jakości do ceny. Umożliwia także integrację z wieloma świetnymi aplikacjami biznesowymi, dzięki czemu możesz łatwo zsynchronizować wszystkie swoje usługi w celu zwiększenia wydajności.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Project Insight, dla Web Apps
Wymagania:
 • Internet Explorer,
 • Firefox,
 • Chrome,
 • Opera
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Metafuse, Inc.

https://www.projectinsight.net

Project Insight

Metafuse, Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Project Insight. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama