Reklama

RingCentral

RingCentral Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

RingCentral to system telefoniczny w chmurze, który może bezpiecznie dostarczać wysokiej jakości połączenia głosowe, faksy, SMS-y i konferencje dla Twojej firmy; bez względu na wielkość firmy, budżet, lokalizację lub urządzenia używane przez Twoich pracowników. Dzięki RingCentral łączysz telefony stacjonarne IP i komputery PC z Internetem, a następnie instalujesz aplikację mobilną RingCentral na smartfonach swoich pracowników. To właśnie te punkty końcowe komunikują się z platformą chmurową RingCentral, aby zapewnić bezproblemowy system komunikacji we wszystkich lokalizacjach biura.

Rozwiązanie do komunikacji w chmurze RingCentral jest o wiele łatwiejsze w zarządzaniu, nie mówiąc już o znacznie bardziej elastycznym niż standardowe, tradycyjne systemy telefoniczne PBX. Bez względu na charakter Twojej firmy, RingCentral może pomóc Ci pozostać w kontakcie w wielu lokalizacjach, z telefonami stacjonarnymi, smartfonami / tabletami i telefonami miękkimi.

Przejście do systemu telefonicznego w chmurze RingCentral z obecnego systemu jest szybką i prostą procedurą; specjalista ds. wdrożeń RingCentral zajmie się Twoim przejściem, więc wszystkie Twoje biura i zdalni pracownicy będą pod opieką. Logistyka polegająca na przeniesieniu istniejących numerów telefonów, zamawianiu nowych linii lub wybieraniu numerów lokalnych, bezpłatnych i próżnych może zostać podjęta przez przedstawiciela konta, dzięki czemu możesz zająć się najważniejszą rzeczą; Twój interes.

Reklama

Elastyczność RingCentral zapewnia elastyczną platformę komunikacyjną, która może dostosować się do potrzeb Twojej firmy. Systemy RingCentral to solidne rozwiązanie, które można łatwo skalować w miarę rozwoju i rozwoju firmy. Możesz skonfigurować komunikację, zarządzać nią i uzyskiwać do niej dostęp z dowolnego miejsca za pomocą dowolnego urządzenia inteligentnego lub przez Internet. RingCentral wykorzystuje unikalny interfejs „kliknij / dotknij”, który jest łatwy w obsłudze, a tym samym zmniejszy obciążenia IT i zwiększy poziom produktywności. Inteligentna współpraca RingCentral zapewni pracownikom możliwość udostępniania plików, zarządzania projektami i współpracy w całej firmie w sposób bardziej produktywny niż kiedykolwiek wcześniej.

Zarządzanie połączeniami System telefonii biznesowej RingCentral można w pełni dostosować do własnych potrzeb. Gdy klienci kontaktują się z Twoją firmą, chcesz, aby doświadczyli profesjonalnej i spersonalizowanej usługi. Zaawansowane funkcje zarządzania połączeniami systemu telefonicznego w chmurze RingCentral oznaczają, że Twój zespół zapewni jasną i spójną obsługę na całym obszarze. Podczas pierwszego logowania kreator online przeprowadzi Cię przez konfigurację użytkowników i podstawowe ustawienia systemu telefonu. Następnie możesz przejść do konfigurowania usług, takich jak reguły odbierania połączeń, przekazywanie połączeń, dzienniki połączeń i alerty wiadomości. Istnieją również bardzo przydatne funkcje, takie jak powiadomienia o nieodebranych połączeniach i automatyczne nagrywanie połączeń.

Integracje i mobilność RingCentral zapewnia zintegrowaną obsługę głosu, faksu i wiadomości tekstowych. Oparty na chmurze system telefonu biurowego umożliwia pracę w dowolnym momencie. Ponieważ prawie wszystkie funkcje zarządzania są dostępne w aplikacjach mobilnych RingCentral na iOS® i Android ™, nigdy nie jesteś związany. RingCentral umożliwia bezproblemową integrację z innymi aplikacjami biznesowymi w chmurze, na których codziennie polegasz, w tym z Microsoft Outlook®, Box, Dropbox i Google Drive. Bardzo dobrze integruje się również z usługami Oracle® Sales Cloud, Salesforce®, Zendesk® i Office 365 ™. Te integracje i obsługiwane usługi oznaczają, że będziesz w kontakcie i pozostanie produktywny.

Ceny RingCentral stosuje model wyceny subskrypcji, a usługi zaczynają się od 19,99 USD / miesiąc, z bezpłatną wersją próbną (nie wymaga karty kredytowej), abyś mógł czuć się swobodnie wypróbowując swoje usługi. Usługi RingCentral Office ™ zaczynają się od 19,99 USD za użytkownika, a RingCentral Professional ™ kosztuje od 9,99 USD za użytkownika.

Bottom Line RingCentral jest kluczowym rozwiązaniem dla Freelancerów, dużych przedsiębiorstw, organizacji non-profit, administracji publicznej i małych firm. Usługi komunikacyjne są świadczone za ułamek kosztów przestarzałego sprzętu PBX, a ponieważ obsługuje on urządzenia ze wszystkich głównych platform, w tym iOS®, Android ™ Windows Phone i Mac OS / WindowsOS, w połączeniu z bezproblemową integracją z innymi firmami działającymi w chmurze aplikacje, RingCentral to kompletne rozwiązanie w chmurze, które obejmuje wszystkie podstawy.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
RingCentral, dla Web Apps
Wymagania:
 • Firefox,
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
RingCentral Inc.

https://www.ringcentral.com

RingCentral

RingCentral Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji RingCentral. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama