Reklama

KissIQ

kissIQ.com(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

KissIQ to bezpłatne narzędzie do zarządzania projektami, które zostało zaprojektowane specjalnie dla freelancerów i małych firm. Ma estetyczny przegląd i piękny, ale uproszczony pulpit nawigacyjny, który pokazuje wszystkie aktywne zadania.

KissIQ łączy to wszystko i sprawia, że wszystko jest proste; Zadania, projekty, wydatki i śledzenie czasu. Platforma ma wiele przydatnych narzędzi, które pozwalają dodawać zadania, obliczać koszty i sprawdzać postępy projektów.

KissIQ pozwala zobaczyć pełną migawkę zakresu projektu, postępów, czasu i wydatków z dowolnego miejsca na dowolnym urządzeniu. Możesz natychmiast śledzić zadania, wydatki i czas dla wszystkich swoich projektów za pomocą jednego, łatwego w obsłudze interfejsu. Platforma ma w zasadzie moc arkusza kalkulacyjnego w połączeniu z płynnością wizualnej tablicy ogłoszeń. Dzięki niemu możesz być na bieżąco z postępami projektu, kosztami kapitału i kosztami operacyjnymi.

Reklama

Automatyczne śledzenie czasu KissIQ pozwala automatycznie śledzić czas względem poszczególnych zadań i projektów. KissIQ natychmiast daje ci praktyczną migawkę tego, jak spędzasz czas; od indywidualnych zadań po cały projekt i operacje. Te migawki są bardzo przydatne, ponieważ zapewniają przejrzysty i przejrzysty widok twoich operacji.

Śledzenie wydatków KissIQ zapewnia świeże spojrzenie na twoje wydatki. Kompleksowe śledzenie wydatków w chmurze pozwala automatycznie rejestrować wydatki kapitałowe i operacyjne poszczególnych projektów i zadań. Aplikacja może automatycznie obliczyć całkowite koszty cykliczne i wskaźniki spalania związane z projektem. Jest to świetna funkcja, ponieważ pozwala zawsze dotrzymywać kroku wszystkim wydatkom biznesowym.

Proste śledzenie zadań KissIQ pozwala poznać nowy sposób zarządzania zadaniami, zespołami i projektami w jednym, łatwym w użyciu unikalnym systemie. Dzięki zaawansowanym narzędziom do współpracy, które pozwalają zapraszać zespół do projektów. Ten rodzaj współpracy eliminuje ryzyko błędów administracyjnych, umożliwiając firmie skoncentrowanie się na wykonywanych zadaniach.

cennik KissIQ subskrybuje model wyceny Freemium i ma dostępną wersję próbną bez karty kredytowej.

Dolna linia KissIQ to proste i wydajne rozwiązanie do zarządzania, które jest idealne dla małych firm. Pozwala natychmiast zobaczyć wszystkie swoje projekty w mgnieniu oka, a także z łatwością śledzić zadania, czas i wydatki firmy w ujednoliconym środowisku.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
KissIQ, dla Web Apps
Wymagania:
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer,
 • Firefox
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
kissIQ.com

https://kissiq.com

KissIQ

kissIQ.com(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji KissIQ. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Reklama