Reklama

OnContact

WorkWise LLC(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Reklama

OnContact by Workwise to nowoczesne oprogramowanie CRM, które osiąga wyniki dzięki bogactwu różnorodnych funkcji. OnContact CRM10 ma na celu zapewnienie „przełomowego doświadczenia użytkownika” dzięki nowemu interfejsowi zaprojektowanemu w celu przyspieszenia adopcji przez użytkowników, zwiększenia wydajności i usprawnienia nawigacji.

Jego responsywny interfejs dostosowuje się nawet bez wysiłku do wszystkich urządzeń mobilnych i rozmiarów przeglądarek. Mówi się, że za jedną prostą cenę ich program będzie obejmował sprzedaż, obsługę klienta, automatyzację marketingu i oprogramowanie call center.

Reklama

Intuicyjna obsługa Dzięki OnContact Workwise zachęca potencjalnych klientów, by „oczekiwali więcej” od oprogramowania CRM. Ich oferta pozwoli Ci uzyskać dostęp do danych na dowolnym urządzeniu z dowolnego miejsca, zapewniając jednocześnie światowej klasy i intuicyjny interfejs użytkownika.

Buduj i pielęgnuj potencjalnych klientów Będziesz także w stanie z łatwością zaprojektować i zbudować profesjonalne, przyciągające wzrok i kreatywne e-maile, bez względu na to, czy nie znasz się na kodowaniu. Korzystając z formularza potencjalnych klientów, który jest bezpośrednio zintegrowany z oprogramowaniem OnContact CRM, będziesz mógł rozpocząć zbieranie informacji o użytkownikach sieci - które następnie możesz przekształcić w potencjalnych klientów

Czego jeszcze mogę się spodziewać? Jest on dostępny lokalnie lub w chmurze, a także oferuje najlepsze analizy, funkcje wyszukiwania globalnego, pulpity nawigacyjne, raporty i inne przydatne narzędzia zaprojektowane w celu zaspokojenia potrzeb wielu sektorów. Zasadniczo pozostaniesz w kontakcie w podróży, jednocześnie zmieniając sprzedaż, obsługę klienta i inne ogólne działania marketingowe.

cennik OnContact CRM oferuje bezobsługowy, 14-dniowy bezpłatny okres próbny. Po zakończeniu okresu próbnego wybierasz, czy chcesz wdrożyć oprogramowanie w chmurze, czy w siedzibie firmy, przy czym oba plany oferują kompletne rozwiązanie za jedną cenę. OnContact Cloud CRM kosztuje 65 USD na użytkownika miesięcznie, na zasadzie subskrypcji, z minimum 3 użytkownikami i rocznym rozliczeniem. CRM OnContact On-Premise kosztuje 1 295 USD za użytkownika dla jednorazowego wieczystego licencjobiorcy, ponownie z minimum 3 użytkownikami.

Dolna linia Ogólnie rzecz biorąc, OnContact pomaga stylowo zarządzać klientami i potencjalnymi klientami, dzięki szeregowi funkcji i skutecznemu interfejsowi.

Dzięki sześciu pakietom i ponad 30 aplikacjom nic dziwnego, że OnContact jest pewny, że może się rozwijać i zmieniać produktywność firmy.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
OnContact, dla Web Apps
Wymagania:
 • Internet Explorer,
 • Firefox,
 • Chrome,
 • Opera
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
WorkWise LLC

https://www.workwisellc.com

OnContact

WorkWise LLC(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji OnContact. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama