Reklama

Free Scan to PDF dla Windows

1

Free PDF Solutions

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Sterownik skanera i kreator PDF

Bezpłatne skanowanie do formatu PDF to oprogramowanie zwiększające produktywność opracowane przez Free PDF Solutions. Oprogramowanie do skanowania umożliwia połączenie komputera ze skanerami dokumentów i tworzenie dwuwymiarowych obrazów cyfrowych. Wszystkie pliki zeskanowane za pomocą tego programu można utworzyć w przenośnym formacie dokumentów w postaci plików PDF. Skanowanie i tworzenie plików PDF w tym programie jest łatwe, ponieważ ma mały i prosty interfejs użytkownika oraz ograniczony zestaw narzędzi. Pośrodku znajduje się okno widokowe. Bezpłatne skanowanie do pliku PDF zostało utworzone dla systemu operacyjnego Windows, począwszy od Windows XP do Windows 8.

Możliwości i układ

Przechowywanie oryginalnej i fizycznej kopii dokumentu jest ważne, ale jego cyfrowa kopia może uczynić go bardziej dostępnym i przenośnym. Bezpłatne skanowanie do PDF to uniwersalne oprogramowanie do skanowania, które łączy się z dowolnym typem skanera. Niezależnie od tego, czy jest to skaner bębnowy, ręczny, z podajnikiem arkuszy czy skaner płaski, ten sterownik skanera rozpozna wszystkie modele skanerów podłączonych do komputera. Po pobraniu Free Scan to PDF zobaczysz, że używa rozszerzenia Microsoft Installer. Dzieje się tak, ponieważ pliki MSI oferują elastyczną instalację i konserwację aplikacji. 

Bezpłatne skanowanie do pliku PDF zawiera tylko 7 poleceń, a mianowicie: Wybierz skaner, Nowy dokument, Skanuj stronę, Zapisz jako PDF, Usuń wybraną stronę, Przenieś wybraną stronę na prawą/lewą stronę. Dzięki ograniczonym i prostym funkcjom bezpłatne skanowanie do formatu PDF umożliwia szybkie skanowanie i zapisywanie dokumentów. Poza listą, która pojawia się po wybraniu skanera, program nie posiada innych opcji konfiguracyjnych. Polecenia są wyświetlane w układzie przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. 

Reklama

W lewym górnym rogu znajduje się polecenie Wybierz skaner i nowy dokument, a w prawym dolnym — polecenie Skanuj stronę i Zapisz jako PDF. W prawym górnym rogu widać polecenie Usuń wybraną stronę i Przenieś wybraną stronę na prawą/lewą stronę, ponieważ są one opcjonalne. Domyślnie bezpłatne skanowanie do pliku PDF to sterownik WIA. Oznacza Windows Image Acquisition i jest to model sterownika firmy Microsoft, który umożliwia programowi komunikację ze sprzętem do przetwarzania obrazu. 

Brakujące funkcje 

Bezpłatne skanowanie do pliku PDF niesamowicie prosty i prosty program, który zrezygnował z wszelkich funkcji bezpieczeństwa i dostosowywania. Jedną z funkcji, która przyniosłaby korzyści użytkownikom plików PDF, jest szyfrowanie. Pliki PDF są zwykle używane w profesjonalnych ustawieniach, aby uniemożliwić edycję zawartości. Wielu użytkowników przyniosłoby korzyści, gdyby bezpłatne skanowanie do pliku PDF mogło być zarówno sterownikiem WIA, jak i TWAIN. Ten ostatni jest interfejsem programowania aplikacji i protokołem komunikacyjnym odpowiedzialnym za regulowanie połączenia między programem a skanerem. 

Ustawienia dostosowania przyniosłyby również korzyści tym, którzy tworzą dokumenty PDF za pomocą tego programu. Opcje takie jak Źródło papieru, Rozmiar papieru, Rozdzielczość, Głębia bitowa, Jasność i Kontrast mogą pomóc użytkownikom zwiększyć wydajność skanera. Na przykład umożliwienie użytkownikom wybrania wyższej rozdzielczości może pomóc w uchwyceniu niuansów skanowanego elementu. 

Bezproblemowe oprogramowanie do skanowania

Bezpłatne skanowanie do pliku PDF jest odpowiednie do użytku osobistego. Dzieje się tak, ponieważ jego ustawienia szyfrowania są nieznane i nie oferuje narzędzi do edycji. Możesz zainstalować go na komputerze z własnymi funkcjami bezpieczeństwa i na którym nie zamierzasz edytować pliku PDF. Ten program ma na celu wyłącznie połączenie ze skanerem, kopiowanie dokumentów i kompilowanie kopii. 

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Free Scan to PDF, 1 dla Windows
Wymagania:
 • Windows 7,
 • Windows XP,
 • Windows 2000,
 • Windows ME,
 • Windows 8,
 • Windows 98 SE,
 • Windows 95,
 • Windows 2003,
 • Windows Vista,
 • Windows NT,
 • Windows 98
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Free PDF Solutions

http://www.freepdfsolutions.com

Free Scan to PDF dla PC

1

Free PDF Solutions

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1 Free Scan to PDF. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama