Reklama

Icons8 dla Windows

9.1

‪Icons8 LLC‬(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Icons8 - Tworzenie ikon na komputery i tablety

Czy potrzebujesz świetnie wyglądającego, wysoce konfigurowalnego i niezwykle funkcjonalnego programu, który zapewni Ci najwięcej korzyści z Twojego komputera i tabletu? Jeśli tak, to powinieneś rozważyć Icons8. Icons8 LLC jest twórcą Icons8, darmowego programu, który pomoże Ci dostosować urządzenie z systemem Windows. Za pomocą tego w pełni funkcjonalnego i konfigurowalnego programu możesz dodawać, usuwać, zmieniać lub tworzyć setki różnych ikon.

Icons8 został opracowany przez grafików, którzy potrzebowali sposobu na dodawanie ikon do urządzenia z systemem Windows bez konieczności bycia programistą Microsoft. Icons8 pozwala użytkownikom tworzyć ikony za pomocą edytora WYSIWYG podobnego do tego używanego przez oprogramowanie do projektowania graficznego, takie jak Adobe Photoshop. Icons8 pozwala również z łatwością dodawać, usuwać i edytować ikony. Icons8 zapewnia ogromną bazę danych ikon do wyboru, a także duży wybór tapet do pobrania do użytku na komputerze lub PDA. Icons8 został stworzony, aby uprościć proces tworzenia korporacyjnych ikon dla korporacyjnego świata. Dzięki wyeliminowaniu złożoności Icons, Icons8 nie tylko ułatwia ludziom biznesu dostosowywanie ikon swojej firmy, ale także ułatwia grafikom robienie tego samego na własnych komputerach.

Jeśli jesteś grafikiem, Icons8 może naprawdę pomóc Ci w tworzeniu unikalnych ikon dla Twojej firmy. Możesz znaleźć wszystkie swoje ulubione postacie z kreskówek, a także inne popularne ikony. Icons8 zapewnia również ogromną bazę tapet, których można używać na komputerze lub PDA. Bez względu na to, jakiego stylu ikony szukasz, Icons8 może przeprowadzić Cię krok po kroku przez cały proces tworzenia.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Icons8, 9.1 dla Windows
Wymagania:
  • Windows XP
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
‪Icons8 LLC‬

https://www.microsoft.com/en-us/p/pichon-iconos-gratis/9nk8t1kshffr

SHA-1:
17c722fbaacfdd5d7c9f3fbbfb68f4a0547cbc2d
Filename:
PichonSetup.exe

Dostępne również na innych platformach

Icons8 dla PC

9.1

‪Icons8 LLC‬(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 9.1 Icons8. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama