Reklama

Nokia PC Suite

7.1.180.94.0

Nokia(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Reklama

Bezpłatny i pełny pakiet dla Twojego telefonu Nokia

Nokia PC Suite to pakiet narzędzi, który pozwala użytkownikom urządzenia Nokia połączyć się z komputerem z systemem Windows . Możesz użyć tego pakietu do tworzenia kopii zapasowych zawartości telefonu, wypychania aktualizacji oprogramowania i udostępniania plików między komputerem stacjonarnym a telefonem komórkowym .

Przesyłanie danych do iz telefonu

Pakiet Nokia PC Suite umożliwia podłączenie urządzenia Nokia do komputera. W zależności od modelu telefonu możesz synchronizować, edytować i tworzyć kopie zapasowe plików za pomocą połączenia bezprzewodowego lub kablowego. Umożliwia automatyczny , bezpieczny transfer danych .

Funkcjonalność

Z pakietu Nokia PC Suite można przesyłać i pobierać muzykę , zdjęcia i aplikacje . Możesz także użyć tego pakietu do wysyłania wiadomości SMS .

Reklama

Niektóre starsze telefony Nokia nie są kompatybilne z późniejszymi wersjami tej kolekcji oprogramowania. Możesz sprawdzić tabelę na oficjalnej stronie, aby upewnić się, że Twój telefon będzie działał z najnowszą wersją .

Najnowsza wersja pakietu zawiera kilka dodatkowych interesujących funkcji, w tym menedżera plików , instalatora aplikacji i przeglądarkę danych „Nokia Communications Center”. Przeglądarka PC umożliwia także dostęp do wszystkich funkcji urządzenia, w tym baterii , pamięci i obsługi połączeń .

Możesz także użyć pakietu Nokia PC Suite do połączenia mobilnego Internetu Nokia z laptopem stacjonarnym za pomocą kabla do transmisji danych. Wystarczy zainstalować program, wybierz Łączność-> USB-> Tryb połączenia USB-> PC Suite. Aby zapewnić nieprzerwaną łączność, Twoja lokalizacja powinna mieć stabilne połączenie sieciowe .

Prosty interfejs

Nokia PC Suite ma prosty interfejs, który używa zestawu ikon do wyświetlania szeregu zadań. Kiedy telefon jest podłączony, będziesz mógł go zobaczyć, a jego status znajduje się w lewym panelu okna zadań. Po prawej stronie zobaczysz zestaw różnych możliwych działań. Aplikacja jest również dostępna w wielu językach .

Jak zsynchronizować urządzenie

Możesz kopiować informacje między telefonem Nokia a komputerem za pomocą kabla lub bezprzewodowo przez Bluetooth . Połączenie z Internetem jest szybkie i łatwe. Ta aplikacja umożliwia synchronizację aplikacji Microsoft z telefonu na komputerze.

Możesz także tworzyć, edytować i wysyłać kontakty lub wiadomości za pomocą jednej łatwej w obsłudze aplikacji. Podczas korzystania z tej aplikacji nie musisz się martwić o utratę ważnej korespondencji. Podczas korzystania z niego możesz być informowany o połączeniach przychodzących, a także o otrzymywanych nowych wiadomościach. Możesz także edytować SMS - y i MMS-y

Dzięki pakietowi Nokia PC Suite możesz synchronizować kontakty i kalendarz między następującymi programami: Kontakty Microsoft Windows 7 , Microsoft Outlook Express , Mozilla Thunderbird , Kontakty Mozilla Windows Vista , Kalendarz Microsoft Windows Vista oraz Microsoft Outlook 2002, 2003, 2007 i 2010 .

Jeśli chcesz się upewnić, że wszystkie dane mobilne są chronione, Nokia PC zapewnia możliwość utworzenia pełnej kopii zapasowej urządzenia, która zostanie zapisana na twoim komputerze. Możesz także znaleźć najnowsze aktualizacje .

Dzięki pakietowi Nokia PC Suite możesz także przesyłać i pobierać muzykę, filmy i inne multimedia .

Jak korzystać z pakietu Nokia PC Suite jako modemu

Możesz skorzystać z pakietu Nokia PC Suite, aby połączyć komputer z Internetem przez połączenie danych. Najpierw podłącz swój telefon przez USB lub Bluetooth. Następnie otworzysz pakiet PC Suite i nawiążesz połączenie internetowe za pomocą jednego przycisku .

Upewnij się, że ręcznie wybierasz operatora w ustawieniach. W przeciwnym razie możesz ponieść ogromne opłaty za przesyłanie danych

wymagania systemowe

Przed pobraniem pakietu Nokia PC Suite upewnij się, że komputer spełnia następujące wymagania dotyczące urządzenia. Potrzebujesz 2 GB wolnego miejsca na komputerze .

Pakiet działa w systemie Microsoft Windows 7 32-bitowym lub 64-bitowym lub w systemie Windows XP 32-bitowym . Twój komputer musi mieć także kartę graficzną 64 MB, 1 GB pamięci RAM. Rozdzielczość ekranu musi wynosić co najmniej 1024 x 576 lub więcej z 24-bitowym kolorem.

Microsoft Outlook 10 x64 obecnie nie działa z pakietem PC, ale możliwe jest synchronizowanie za pomocą pakietu Nokia Suite. Potrzebne będzie również dostępne miejsce na dysku twardym o pojemności 250 MB . Rozmiar pliku to około 25 MB .

Jeśli chcesz odtwarzać wideo w wysokiej rozdzielczości , potrzebujesz procesora 2 GHz i 128 MB pamięci wideo.

Ponieważ można łączyć się za pomocą kabla USB, Bluetooth lub podczerwieni , ważne jest również określenie obsługiwanych stosów Bluetooth . Należą do nich Microsoft Windows Bluetooth (XP SP2, Vista i 7), Toshiba , WIDCOMM BTW lub IVT BlueSoleil Bluetooth .

Ograniczenia

Funkcja tworzenia kopii zapasowej wykorzystuje nieudokumentowany format pliku binarnego .nbu , którego można użyć tylko do przywrócenia telefonu za pośrednictwem zastrzeżonego klienta . Oznacza to, że dostęp do danych można uzyskać tylko poprzez przywrócenie działającego telefonu.

Korzystaj z programów innych firm, zarówno bezpłatnych, jak i komercyjnych . Aby przeczytać grzywnę, ale wyniki różnią się pod względem informacji, które są w stanie odzyskać.

Dzięki pakietowi Nokia PC Suite nie można aktualizować ani dodawać map i głosów za pomocą aplikacji Nokia Maps . Aby to zrobić, musisz użyć programu Nokia Map Loader , który wymaga urządzenia z systemem Microsoft Windows z platformą .NET .

Możesz pobierać mapy za pomocą Nokia Maps, bez potrzeby korzystania z programu ładującego mapy lub pakietu Nokia Suite, jeśli wskażesz przeglądarkę internetową na pliki na serwerze Nokia Maps Server .

Kompleksowe zarządzanie urządzeniami mobilnymi

PC Suite to kompleksowy pakiet oprogramowania, który pomoże Ci zarządzać wszystkim, czego potrzebujesz w telefonie. Prawie wszystkie telefony Nokia są kompatybilne i jest dość proste w użyciu.

Dodatkowe funkcje odróżniają to oprogramowanie od innych. Wszystko można łatwo zrobić przez Bluetooth, podczerwień lub kabel USB. Zakładając, że twoje urządzenie jest kompatybilne, jest to niezbędne narzędzie na twoim komputerze.

Jeśli potrzebujesz programu towarzyszącego, powinieneś rozważyć Nokia PC Suite Cleaner, Nokia Care Suite lub Nokia Suite. W przypadku alternatyw należy rozważyć Menedżera plików ASTRO, Bitpim, Funambol, PhoneCopy lub Wammu.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Nokia PC Suite, 7.1.180.94.0 dla Windows
Rozmiar pliku:
67.96 MB
Wymagania:
 • Windows 7,
 • Windows 8.1,
 • Windows 8,
 • Windows 10
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, July 4th 2012
Autor
Nokia

https://www.nokia.com

SHA-1:
370837dca83fb49a066b810f34ad65fa3cfad245

Nokia PC Suite

7.1.180.94.0

Nokia(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 7.1.180.94.0 Nokia PC Suite. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Reklama