Reklama

SymmTime dla Windows

2008

Ntp-systems(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Dogłębne spojrzenie na SymmTime 2021

SymmTime poświęcił czas na wprowadzenie do stołu naprawdę rewolucyjnych funkcji. Dzięki SymmTime 2021 użytkownicy mogą skonfigurować nieograniczoną liczbę wyświetlaczy na swoim pulpicie i wybrać wygląd każdego zegara na ekranie. Niektóre z najpopularniejszych dodatków SymmTime obejmują znakomitą liczbę stref czasowych z czasem letnim w prawie każdym regionie świata, dużą liczbę zsynchronizowanych zegarów wyświetlających dla wszystkich zegarów, łatwy dostęp do najbardziej aktualnych informacji o czasie , a także duży wybór motywów tła do wyboru. SymmTime można nawet skonfigurować tak, aby umożliwić automatyczne ukrywanie nieużywanych zegarów.

Jedną z najbardziej imponujących funkcji SymmTime jest możliwość zdalnego sterowania za pomocą przeglądarki internetowej lub interfejsu podobnego do programu Outlook. Ta funkcja zapewnia dużą elastyczność w przypisywaniu zadań pracownikom, a także zapewnia im dostęp do wszystkich ustawień SymmTime na poziomie lokalnym. Gdy użytkownik łączy się z serwerem SymmTime za pośrednictwem publicznego połączenia internetowego, wszystkie inne okna na tym komputerze również będą miały dostęp do ustawień SymmTime. Ten poziom dostępu jest przydatny do zapewnienia specjalistom IT wysokiego stopnia kontroli nad różnymi aspektami komputerów w organizacji. SymmTime ułatwia aktualizowanie ustawień w locie, a także zapewnia opcje, gdy zmiany muszą być propagowane na wielu komputerach.

SymmTime 2021 to nie tylko niezwykłe narzędzie do zarządzania czasem, ale także wspaniały sposób na łatwy dostęp do różnych informacji w Internecie. SymmTime 2021 zapewnia możliwość dostępu do usługi Time, serwera HTTP, a także różnych usług internetowych i wtyczek. Cała ta wyjątkowa usługa zegara symetrycznego jest świadczona za pośrednictwem prostego interfejsu internetowego, co ułatwia korzystanie z tego wyjątkowego oprogramowania nawet najbardziej niedoświadczonym użytkownikom. SymmTime 2021 jest dostępny u wielu różnych dostawców internetowych i można go pobrać bezpłatnie.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
SymmTime, 2008 dla Windows
Wymagania:
  • Windows Vista,
  • Windows XP,
  • Windows 2003,
  • Windows NT,
  • Windows 2000
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Ntp-systems
SHA-1:
c1794802c398476f4d7235c3251a54af1c06553a
Filename:
SymmTime2008.exe

SymmTime dla PC

2008

Ntp-systems(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2008 SymmTime. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama