Reklama

WonderFox DVD Ripper Pro dla Windows

18.8

WonderFox Soft(Wersja testowa)

Ocena użytkownika5

Reklama

WonderFox DVD Ripper Pro to aplikacja do zgrywania i konwersji DVD, która pozwala konwertować * swoją kolekcję DVD na wiele formatów wideo i audio, takich jak DVD na AVI, DVD na MP4, DVD na MKV i DVD na MPEG.

Ma szereg ustawień, które dają możliwość dostrajania i dostosowywania różnych parametrów do projektów konwersji. Możesz zmienić ustawienia kodowania dźwięku wideo, szybkość transmisji, liczbę klatek na sekundę, współczynnik proporcji, rozdzielczość, kodek audio, numer kanału audio i częstotliwość próbkowania. WonderFox DVD Ripper Pro ma wiele ustawień wstępnych dla różnych urządzeń przenośnych, takich jak iPhone i XBox. Można je również dostosować i dostosować do własnych wymagań.

Po przetestowaniu zgrywanie płyty DVD, która trwała 120 minut, trwało około dwudziestu minut, do formatu wideo AVI z wykończeniem zerowej utraty jakości.

Reklama

* Uwaga: wersja próbna może konwertować tylko 15 minut każdego filmu i DVD.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
WonderFox DVD Ripper Pro, 18.8 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 7,
  • Windows XP,
  • Windows 8.1,
  • Windows 8,
  • Windows 10,
  • Windows Vista
Język:
English
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Thursday, November 15th 2018
Autor
WonderFox Soft

http://www.videoconverterfactory.com

SHA-1:
afa3d973960f60854dbcc6563b708590f1dd2f9d

WonderFox DVD Ripper Pro dla PC

18.8

WonderFox Soft(Wersja testowa)

Ocena użytkownika5

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 18.8 WonderFox DVD Ripper Pro. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama