Reklama

Poladroid dla Mac

0.9.6r0b

Poladroid(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Recenzja aparatu Polarroid - czy to naprawdę działa?

Od pierwszego dnia uruchomienia sklepu z aplikacjami na Androida Poladroid spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony użytkowników. Oprogramowanie zostało pobrane setki tysięcy razy i ludzie po prostu szaleją na jego punkcie. Jednak, jak ze wszystkim, są z tym pewne problemy.

Jednym z głównych problemów jest to, że wiele osób odkryło, że Poladroid nie działa poprawnie na ich telefonach, ponieważ czasami ulega awarii lub wyświetla dziwne błędy. Tak więc, zanim spróbujesz pobrać dowolny darmowy program z Internetu, upewnij się, że będzie on działał na Twoim telefonie lub tablecie. Innym poważnym problemem, który wiele osób ma z oprogramowaniem poladroid, jest to, że zawiesza się, gdy wykryje coś takiego jak ruch. Ma również tendencję do spowalniania ogólnej wydajności telefonu lub tabletu.

Aby rozwiązać te problemy, wielu użytkowników szukało profesjonalnej wersji programu, która będzie działać na ich urządzeniu. Wiele osób próbowało tego i działa na iPadzie, jednak cena może być dość wysoka. Inną opcją jest zakup programu, który jest kompatybilny zarówno z systemami operacyjnymi MAC, jak i Android. Wydaje się to być najlepszym rozwiązaniem, ponieważ pozwala korzystać z istniejących Polaroidów w wersji na Androida. Ten produkt jest bardzo popularny na rynku międzynarodowym, jednak jest dostępny tylko w różnych językach obu systemów operacyjnych.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Poladroid, 0.9.6r0b dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Poladroid

http://poladroid.net

SHA-1:
405219c2df1373381ee82c4dd6c3888142e889bf
Filename:
Poladroid0.9.6r0.dmg.zip

Poladroid dla Mac

0.9.6r0b

Poladroid(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 0.9.6r0b Poladroid. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama