Reklama

Billings Pro for Mac

Marketcircle(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

Billings Pro na komputery Mac to świetne rozwiązanie, które może pomóc freelancerom i małym firmom korzystającym z urządzeń Apple, lepiej zarządzać i śledzić rozliczane elementy, takie jak czas spędzony na projektach klienckich, poprzez zapewnienie wysokiej jakości zestawu narzędzi, które mogą oszacować, śledzić czas i faktury.

Billings Pro na komputery Mac wykorzystuje specjalnie zaprojektowaną platformę, która wygląda i czuje się doskonale na komputerach Mac, iPhone'ach i iPadach oraz jest obsługiwana przez Apple Watch. Wszystkie faktury są jasne, bardzo szczegółowe i dokładne. Platforma Billings Pro dla komputerów Mac zapewnia odpowiednie narzędzia do przechwytywania wszystkich informacji związanych z pracami podjętymi i ukończonymi przez Twoją firmę. Niezależnie od tego, czy będzie to czas poświęcony na pracę nad projektem klienta, przejechany przebieg i wydatki poniesione po drodze.

W Billings Pro dla komputerów Mac wszystkie rozliczane elementy są rejestrowane i synchronizowane na wszystkich podłączonych urządzeniach Apple. Jest to świetny sposób na przechwytywanie informacji bezpośrednio od klientów, a następnie oznaczanie tych informacji odpowiednim projektem, bez obaw o ich utratę. Fakturę klienta można następnie wygenerować jednym kliknięciem.

Reklama

Zarządzanie kontami klientów Wielką cechą Billings Pro dla komputerów Mac jest możliwość prowadzenia dokładnych rejestrów klientów, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich danych przechowywanych bezpiecznie. Billings Pro na komputery Mac pozwala zarządzać kontami klientów w dowolnym miejscu i czasie. Przydatne narzędzia, takie jak możliwość pobierania płatności i elementów ustalających z podłączonego urządzenia mobilnego podczas spotkania klienta, są nieocenionym zasobem, podobnie jak aktualizacja i ponowne przesyłanie faktur w celu odzwierciedlenia najnowszych informacji w czasie rzeczywistym.

Aby uzyskać dostęp do zarządzania kontem klienta, po prostu kliknij klienta lub projekt, który chcesz przejrzeć. Stąd Billings Pro dla komputerów Mac pozwala zobaczyć, kiedy dokonano poprzednich płatności i jaką metodą płatności. Dzięki rozdzieleniu pracy według projektu dla każdego klienta, Billings Pro zapewnia organizację i kontrolę nad wszelkimi niezapłaconymi lub niezapłaconymi projektami.

Doceniający Możliwość korzystania z szablonów szacunków, zamiast tworzenia szacunków od zera, pozwala zaoszczędzić pieniądze i czas właścicieli firm. Billings Pro na komputery Mac zapewnia profesjonalne szablony szacunków, które można dostosowywać i dystrybuować z dowolnego urządzenia Apple podłączonego do Internetu.

Opracowanie prognozy za pomocą Billings Pro dla komputerów Mac jest łatwe i zajmuje tylko kilka minut. Wybierz szablon, który Ci się podoba, wypełnij pola odpowiednimi szczegółami, takimi jak kwoty godzinowe lub szacunkowy czas, a następnie wprowadź odpowiednie informacje kontaktowe dla swojego klienta. Aplikacja prześle następnie klientowi profesjonalnie sformatowaną wycenę PDF, z wszelkimi kosztami podanymi w czasie, stałej kwocie, wydatku lub na projekt.

Integracje Billings Pro integruje się z Daylite, MoneyWorks i Quickbooks na komputery Mac.

cennik Billings Pro dla komputerów Mac wykorzystuje darmowy model subskrypcji z bezpłatną wersją próbną (karta kredytowa nie jest wymagana). Bezpłatny abonament kosztuje 0 USD miesięcznie dla nieograniczonej liczby klientów i projektów, ale możesz wysłać tylko jedną fakturę, jedną wycenę i jedno wyciągi miesięcznie. Następny jest Plan Freelance, którego cena wynosi 5 USD za użytkownika, miesięcznie rozliczane miesięcznie. Za tę cenę otrzymujesz nieograniczoną liczbę klientów i projektów, pięć faktur, pięć szacunków i pięć wyciągów miesięcznie. Następnie masz abonament profesjonalny, którego cena wynosi 10 USD za użytkownika miesięcznie rozliczane miesięcznie lub 8,25 USD miesięcznie naliczane za użytkownika 99 USD. W tym celu możesz mieć nieograniczoną liczbę klientów i projektów oraz nieograniczoną liczbę faktur, szacunków i wyciągów.

Dolna linia Billings Pro na komputery Mac został zaprojektowany z myślą o użytkownikach z dowolnej branży usługowej, która wystawia faktury za pracę lub wszystkim, którzy potrzebują szczegółowych narzędzi do śledzenia czasu. Dzięki temu solidnemu rozwiązaniu opartemu na chmurze masz dostęp do narzędzi do szacowania, śledzenia czasu i narzędzi do fakturowania, w rzeczywistości Billings Pro dla komputerów Mac jest dostarczany z ponad 30 profesjonalnie zaprojektowanymi szablonami faktur. Możesz również śledzić przebieg i wydatki w celu zapewnienia wszystkie rozliczane pozycje są rozliczane przed wysłaniem faktur do klientów. Ogólnie rzecz biorąc, jest to świetne rozwiązanie, aby pomóc freelancerom i małym firmom w bezproblemowym zarządzaniu i śledzeniu rozliczanych przedmiotów.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Billings Pro for Mac, dla Web Apps
Wymagania:
 • Internet Explorer,
 • Opera,
 • Firefox,
 • Chrome
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Marketcircle

https://www.marketcircle.com

Billings Pro for Mac

Marketcircle(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Billings Pro for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama