Reklama

TurboTax

Intuit, Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Reklama

TurboTax został zaprojektowany przez Intuit wyłącznie w celu umożliwienia prawidłowego rozliczenia podatków. Jedną z najważniejszych cech TurboTax jest to, że dostosowuje on swoje usługi do Ciebie, upewniając się, że wszystkie oferty i kredyty są odpowiednie i odpowiednie.

W ścisłym odniesieniu do najnowszych przepisów podatkowych i opieki zdrowotnej, TurboTax zapewnia, że wszystko jest całkowicie aktualne. Wszystkie informacje również zostaną zabezpieczone, abyś mógł złożyć wszystkie swoje podatki z całkowitą pewnością.

Reklama

Przydatna funkcja „Wyjaśnij, dlaczego” pomoże ci lepiej zrozumieć logikę pracy finansowej. Tymczasem eksperci TurboTax chętnie udzielają porad, wskazówek i pomocy dotyczących usług i produktów.

Jak działa TurboTax? Mówiąc najprościej, TurboTax przejmie wszystkie matematyki po udzieleniu odpowiedzi na kilka prostych pytań. Może to obejmować ogólne rzeczy na temat twojego roku, tego, co robisz dla dochodu, jeśli jesteś właścicielem lub wynajmujesz dom, czy masz dzieci lub informacje dotyczące jakichkolwiek pytań charytatywnych. Gdy podasz te dane, TurboTax pomoże Ci w szybkim rozpoczęciu podatków, robiąc zdjęcie W-2 telefonem lub tabletem, aby zweryfikować twoje dane. Następnie możesz złożyć wniosek z pewnością, ponieważ TurboTax gwarantuje, że wszystkie obliczenia są w 100% dokładne. Czego jeszcze można się spodziewać po przeprowadzeniu tysięcy kontroli błędów?

Dobra użyteczność Ta przydatna aplikacja poprowadzi Cię za rękę, dokładnie sprawdzając twoje zgłoszenia i udzielając kluczowych porad. Wskazówki krok po kroku i pytania przedstawione w prostym języku angielskim pozwolą ci szybko zorientować się, co często może być bardzo stresujące. Jeśli napotkasz problemy, nie martw się - ekspert TurboTax będzie pod ręką przez czat na żywo. Mogą nawet rysować na ekranie!

cennik Możesz zacząć za darmo tylko po pierwszym złożeniu zeznania podatkowego, powiedzmy Intuit. Możesz też zapłacić za TurboTax, korzystając z federalnego zwrotu podatku, jednak obowiązują opłaty i ograniczenia. Oczywiście wszystko zależy od tego, jakiego pasma TurboTax szukasz. Dostępne są opcje od federalnej bezpłatnej wersji do taryf Deluxe, Premier i samozatrudnionych. Odwiedź ich stronę, aby uzyskać więcej informacji.

Dolna linia TurboTax daje Ci możliwość prawidłowego rozliczenia podatków i uzyskania maksymalnego zwrotu. Jest to gwarancja firmy Intuit, która obiecuje również, że Twoje bezpieczeństwo jest wbudowane we wszystko, co robią. Wielu użytkowników uważa, że najlepszą rzeczą w tym są poradniki, które pomagają im w efektywnym i spokojnym wykonywaniu obowiązków finansowych.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
TurboTax, dla Web Apps
Wymagania:
 • Internet Explorer,
 • Firefox,
 • Chrome,
 • Opera
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Intuit, Inc.

https://www.quickbooks.intuit.com

TurboTax

Intuit, Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji TurboTax. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama