Reklama

FinancialForce Accounting

FinancialForce.com(Darmowa)

Ocena użytkownika7

FinancialForce Accounting to kompleksowy i innowacyjny system zarządzania finansami, który przyjmuje nowe podejście do usług księgowych. Aplikacja księgowa online łączy moc chmury Force.com z przełomowym projektem systemu księgowego. U ich podstaw leży innowacyjny silnik księgowy, który wykorzystuje technologiczne i wirtualne miejsce pracy obsługiwane przez Force.com (w tym narzędzia współpracy, takie jak Chatter). Silnik zawiera centralny zestaw elementów księgowych, które są osadzone w środowisku Salesforce, co czyni go idealnym uzupełnieniem finansowym Salesforce CRM.

Accounting FinancialForce jest niezwykle łatwy w użyciu i ma pełną integrację z Salesforce CRM. Ponieważ FinancialForce.com jest zbudowany na platformie Salesforce.com, zamówienia księgowości FinancialForce można również formułować na podstawie wpisu Salesforce. To jest taka świetna funkcja. Oznacza to, że użytkownicy nie muszą tracić czasu na ręczne wprowadzanie każdego zamówienia i mogą skupić się na ważniejszych zadaniach.

Integracja FinancialForce Accounting jest starannie umieszczony na platformie chmurowej Salesforce CRM. Obie aplikacje mają tę samą infrastrukturę, bazę danych, narzędzia programistyczne, narzędzia do raportowania i interfejs użytkownika. Jest to naprawdę fajny aspekt usługi, ponieważ zarówno FinancialForce Accounting, jak i Salesforce CRM są zintegrowane razem, zapewniając uproszczoną obsługę i umożliwiając bardziej płynne szkolenie w zakresie różnych funkcji.

Reklama

Współpraca Funkcja Chatter ułatwia zespołowi biznesowemu współpracę przy zamówieniach, niezapłaconych fakturach i kolekcjach. Dzięki temu FinancialForce Accounting doskonale pasuje do każdej rozwijającej się organizacji, która szuka elastycznego i skalowalnego systemu zarządzania finansami.

FinancialForce Accounting Widok 360 ° FinancialForce Accounting bezpiecznie przechowuje wszystkie kluczowe informacje finansowe w jednym systemie i w jednym miejscu. Dzięki FinancialForce Accounting 360 ° masz kompleksową aplikację do raportowania obejmującą działania klientów w zakresie księgowości, CRM i usług. Procesy gotówkowe mogą przebiegać płynnie i bezpiecznie dzięki sprzedaży, fakturowaniu i należnościom bez specjalnych integracji lub zewnętrznych arkuszy kalkulacyjnych. FinancialForce Accounting ma unikalną pojedynczą księgę, która eliminuje uzgadnianie z subledgerem i pracochłonne procesy zamykania okresu. Jest to bardzo korzystne na wielu poziomach, ale głównie dlatego, że cały Twój zespół będzie mógł zobaczyć kluczowe dane, których potrzebują w czasie rzeczywistym.

cennik FinancialForce Accounting ma model wyceny subskrypcji z dostępnymi darmowymi wersjami próbnymi (nie wymaga karty kredytowej). Aby uzyskać więcej informacji, zobacz stronę internetową FinancialForce Accounting.

Dolna linia FinancialForce ma silne rozwiązania księgowe, rozliczeniowe, PSA i medialne. Jest to dobrze dopasowana platforma dla każdego średniego biznesu, ale będzie szczególnie przydatna dla tych, którzy są klientami Salesforce CRM, ponieważ jest to profesjonalne rozwiązanie usługowe komunikujące się natywnie z platformą chmurową Salesforce CRM.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
FinancialForce Accounting, dla Web Apps
Wymagania:
 • Chrome,
 • Firefox,
 • Internet Explorer,
 • Opera
Język:
Polski
Dostępne języki:
 • Polski,
 • Angielski,
 • Niemiecki,
 • Hiszpański,
 • Francuski,
 • Włoski,
 • Japoński,
 • Chiński
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
FinancialForce.com

https://www.financialforce.com

FinancialForce Accounting

FinancialForce.com(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji FinancialForce Accounting. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama