Reklama

ion interactive

i-on interactive, inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Reklama

ion Interactive to kompletne rozwiązanie do marketingu treści, przeznaczone dla marketerów cyfrowych. Optymalizuje treść i czyni ją bardziej interaktywną i przyjazną dla klientów, umożliwiając w ten sposób uzyskanie wyższych potencjalnych klientów i lepszych współczynników konwersji w witrynach.

Dzięki zwinnej, niewymagającej programowania platformie i programom serwisowym ion Interactive Twoja marka jest w stanie generować, kwalifikować się i głęboko profilować więcej potencjalnych klientów za pomocą interaktywnych treści.

ion Interactive zapewnia szereg doświadczeń opartych na danych, takich jak kalkulatory, oceny, karty raportów, quizy, interaktywne infografiki, lookbooki, interaktywne oficjalne dokumenty i konfiguratory, które można tworzyć, uruchamiać i testować bez zasobów programistycznych.

Reklama

ion Interactive jest w stanie bezproblemowo zintegrować się z ekosystemem technologii marketingowych, zapewniając znaczące, kontekstualne, wyraźne i opisowe profile kupujących zarówno dla sprzedaży, jak i marketingu. Punktacja, segmentacja, targetowanie i personalizacja ołowiu są bardziej efektywne przy użyciu wyraźnych danych ion Interactive, zamiast bardziej popularnego cyfrowego języka ciała.

Integracje ion Interactive integruje się z następującymi aplikacjami i usługami: AWeber, ClickTale, Demandbase, dotmailer, Facebook, HubSpot, Google Analytics, Salesforce Marketing Cloud, Marketo, Twitter, MailChimp, SugarCRM, Pardot, Net-Results, Oracle Eloqua ,, Third-Party Integracje, Crazy Egg, Act-On, LinkedIn, Uberflip i Talisma. ion Interactive ma również API do użytku.

cennik ion Interactive korzysta z modelu wyceny subskrypcji z planami zaczynającymi się od 2000,00 USD miesięcznie. Platforma tworzy interaktywny program marketingu treści, który jest dostosowany do twoich konkretnych potrzeb. Wszystkie plany zapewniają; nielimitowane szybkie uruchamianie, nieograniczona liczba użytkowników, nieograniczona analityka, nieograniczona obsługa poczty e-mail i telefonu, nielimitowane doświadczenia związane ze sprzedażą, nieograniczone testowanie A / B / n oraz bezpłatne niestandardowe motywy markowe. Wszystkie subskrypcje umożliwiają także tworzenie, testowanie i pomiar nieograniczonej liczby interaktywnych doświadczeń.

Dolna linia Ogólnie rzecz biorąc, ion Interactive to solidne rozwiązanie marketingowe, które daje marketerom cyfrowym możliwość generowania wysokiej jakości wyników na podstawie ich treści. Korzystając z platformy treści i programów serwisowych ion Interactive Twoja marka może generować, kwalifikować się i głęboko profilować potencjalnych klientów. Szybsze wdrażanie, inteligentniejsze testowanie i dokładniejsze pomiary dzięki tej platformie oprogramowania do interaktywnych treści, która tworzy, uruchamia i testuje wszystkie rodzaje interaktywnych treści.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
ion interactive, dla Web Apps
Wymagania:
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer,
 • Firefox
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
i-on interactive, inc.

https://www.ioninteractive.com

ion interactive

i-on interactive, inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji ion interactive. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama

Reklama