Reklama

DocuSign

DocuSign(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

DocuSign to wszechobecne rozwiązanie do podpisu elektronicznego, które daje Tobie i Twoim klientom możliwość łatwego podpisywania pełnego zakresu dokumentów i formularzy online, bez potrzeby dalszego szkolenia lub instalowania oprogramowania.

Jako zaufany lider w dziedzinie rozwiązań do zarządzania podpisami elektronicznymi, DocuSign upraszcza istniejący proces roboczy, dzięki czemu podpisywanie online jest łatwą sprawą, niezależnie od tego, czy są to dokumenty jednostronicowe, czy wielostronne transakcje wielostronne.

Reklama

Inteligentne koperty Kluczowym aspektem DocuSign są inteligentne koperty. Inteligentne koperty pomagają kontrolować widoczność dokumentów i przepływ pracy uwierzytelniania.

Wysyłanie zbiorcze Świetną funkcją DocuSign jest wysyłanie zbiorcze. Dzięki Bulk Send możesz wysyłać formularze do setek odbiorców jednocześnie. Ta bezpieczna usługa klasy korporacyjnej zapewnia całkowicie niezawodny i odporny na manipulacje proces podpisywania.

Integracje DocuSign integruje się z następującymi aplikacjami i usługami: DocuSign dla SFDC i DocuSign dla Box.net. DocuSign ma również interfejs API dostępny do użytku i obsługuje urządzenia z systemem operacyjnym Android, Mac OS, Windows OS oraz usługi sieciowe.

PowerForms i Connect API DocuSign zapewniają łatwą i bezproblemową integrację z istniejącym systemem w celu całkowitej wymiany informacji. Zgodność z ESIGN oznacza również, że podpisy elektroniczne uzyskiwane za pośrednictwem DocuSign są prawnie wiążące i dopuszczalne przez sąd.

cennik DocuSign korzysta z darmowego modelu wyceny subskrypcji opartego na otwartym kodzie źródłowym, którego plany zaczynają się od 10,00 USD za użytkownika miesięcznie dla DocuSign Individual. Za tę cenę otrzymujesz 1 miejsce i 5 wysyłek miesięcznie oraz podstawowe cechy usługi. Następny jest DocuSign Pro. Cena ta wynosi 20 USD za użytkownika miesięcznie, a otrzymasz do 10 miejsc, nieograniczoną liczbę wysyłek i kilka dodatkowych funkcji. DocuSign Business kosztuje 30 USD za użytkownika miesięcznie, a za to zyskujesz do 10 miejsc, nieograniczoną liczbę wysyłek i niektóre zaawansowane funkcje. DocuSign Business Premium kosztuje 125 USD za użytkownika miesięcznie za maksymalnie 10 miejsc, nieograniczoną liczbę wysyłek i funkcje zasilania DocuSign. DocuSign Enterprise ma niestandardową cenę (w celu uzyskania indywidualnej wyceny skontaktuj się bezpośrednio z DocuSign).

Dolna linia DocuSign jest szybki, łatwy w obsłudze i wszechstronny. Jako zaufany światowy lider w dziedzinie zarządzania podpisami elektronicznymi, DocuSign przyspiesza transakcje biznesowe w całej organizacji dzięki podpisom elektronicznym, które działają tak, jak tego potrzebujesz, bez czasu i kosztów szkolenia, które są wymagane przy standardowym zarządzaniu dokumentami.

Podsumowując, dzięki DocuSign możesz uzyskać dostęp do szeregu bezpiecznych funkcji wysokiej jakości, w tym zaawansowanych kopert DocuSign, które obejmują podpisywanie osobiste, załączniki osób podpisujących, widoczność dokumentów odbiorców i opcjonalne uwierzytelnianie wieloskładnikowe. DocuSign wykorzystuje również uniwersalne formaty dokumentów, zakładki „Podpisz tutaj” i automatyczne przypomnienia, które zapewniają spójne wrażenia użytkownika dla wszystkich. DocuSign zapewnia solidną usługę zarządzania transakcjami z podpisem elektronicznym, w tym uwierzytelnianie, formularze elektroniczne, integrację i współpracę w celu automatyzacji wszelkiego rodzaju transakcji wykorzystywanych przez firmę.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
DocuSign, dla Web Apps
Wymagania:
 • Firefox,
 • Chrome,
 • Opera,
 • Internet Explorer
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
DocuSign

https://www.docusign.com

DocuSign

DocuSign(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji DocuSign. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama