Reklama

GoSpotCheck

GoSpotCheck, Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika5

Reklama

GoSpotCheck to zaawansowana platforma oparta na chmurze, która umożliwia firmom zbieranie w czasie rzeczywistym danych dotyczących sprzedaży od pracowników terenowych za pomocą urządzeń mobilnych. Jest to bardzo wydajny sposób na usprawnienie procesów, przyspieszenie decyzji i uzyskanie prawdziwego wglądu w to, co dzieje się w terenie. Dzięki GoSpotCheck firmy pracują szybciej i wydajniej, usprawniając procesy i zbierając kluczowe dane z ankiet i raportów.

GoSpotCheck posiada intuicyjny pulpit w czasie rzeczywistym, z którego można nadzorować operacje. Można tworzyć niestandardowe misje oraz wdrożyć niezawodny system ostrzegania, aby menedżerowie zawsze mieli dostęp do najnowszych informacji. Dane można uporządkować według lokalizacji za pomocą GPS, a filtry można dodawać i stosować w celu szybszego wyszukiwania danych. Wszystkie dane są wygodnie przechowywane w chmurze w celu zapewnienia bezproblemowego dostępu opartego na rolach dla różnych osób i zespołów działów.

Reklama

Struktura danych oparta na GPS Kluczową cechą GoSpotCheck jest zdolność menedżerów do oceny różnicowania ich produktów i usług na podstawie danych geograficznych i trendów związanych z lokalizacją. GoSPotCheck zapewnia menedżerom narzędzia do ścisłego monitorowania zespołów serwisowych, a ponieważ są one zlokalizowane w czasie rzeczywistym, zadania można im przypisywać zgodnie z ich aktualnym stanowiskiem. Jest to świetny sposób dla firm, aby natychmiast rozwiązać wszelkie problemy, a także obniżyć koszty paliwa.

Alerty w czasie rzeczywistym GoSpotCheck pozwala menedżerom zachować kontrolę nad operacjami bez konieczności siadania przy biurku, cały czas analizując dane. Platforma ma wiarygodny system alertów, który może powiadamiać menedżerów o predefiniowanych zdarzeniach pasujących do zapisanego filtra lub kryteriów. Jest to świetna funkcja, ponieważ menedżerowie nigdy nie przegapią ważnych wydarzeń i zawsze mogą pozostać w stałym kontakcie z personelem terenowym.

Integracje GoSpotCheck oferuje elastyczny i bezpieczny interfejs API, który umożliwia użytkownikom łatwe pobieranie zdjęć i danych z tagami geograficznymi do innej bazy danych. Mogą to również wykorzystać narzędzia analizy biznesowej do dalszej analizy. GoSpotCheck oferuje również niestandardowe integracje z dowolnym systemem za cenę ustalaną indywidualnie dla każdego przypadku.

cennik GoSpotCheck korzysta z modelu wyceny opartego na subskrypcji, z bezpłatną 2-tygodniową wersją próbną (karta kredytowa nie jest wymagana). GoSpotCheck nie pobiera opłat za wykorzystanie danych, ale opłaty są oparte na tym, ile osób korzysta z oprogramowania (w tym zarówno administratorzy, jak i agenci terenowi). Skontaktuj się bezpośrednio z GoSpotCheck, aby uzyskać dostosowany plan cenowy.

Dolna linia GoSpotCheck idealnie nadaje się do małych i średnich firm. Jest to świetne rozwiązanie dla zespołów serwisowych i merchandiserów, którzy wymagają zarządzania, koordynacji i monitorowania. Dzięki GoSpotCheck zespół sprzedaży może dostarczać dane do tworzenia generowanych w czasie rzeczywistym wykresów informacyjnych, wykresów, statystyk i zdjęć, które dają menedżerom kluczowe dane potrzebne do podejmowania świadomych i dokładnych decyzji. Dzięki bezpiecznej zaszyfrowanej platformie chmurowej do pracy oraz narzędziom takim jak GPS Utilization i intuicyjnemu pulpitowi do codziennych operacji, nic dziwnego, że wiele firm w terenie korzysta z GoSpotCheck.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
GoSpotCheck, dla Web Apps
Wymagania:
 • Firefox,
 • Chrome,
 • Opera,
 • Internet Explorer
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
GoSpotCheck, Inc.

https://www.gospotcheck.com

GoSpotCheck

GoSpotCheck, Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika5

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji GoSpotCheck. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama