Reklama

CloudHub

Mulesoft Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika5

Reklama

CloudHub to platforma jako składnik usługi (PaaS) Anypoint Platform. Zapewnia użytkownikom w pełni zarządzaną, dzierżawioną, bezpieczną platformę chmurową dedykowaną do integracji i interfejsów API. Jest dostępny na całym świecie, dzięki czemu organizacje mogą w pełni cieszyć się integracją w chmurze, ponieważ system nie wymaga ciągłych aktualizacji oprogramowania ani konserwacji sprzętu.

CloudHub to solidna platforma integracyjna do łączenia aplikacji korporacyjnych na miejscu i w chmurze. Platforma technologiczna Anypoint zapewnia najszybszą i najbardziej niezawodną integrację. Korzystanie z CloudHub eliminuje kosztowną integrację punkt-punkt.

CloudHub korzysta z uproszczonego narzędzia programistycznego, obszernej biblioteki konektorów i solidnej, niezawodnej platformy opartej na chmurze, która umożliwia organizacjom szybkie uruchomienie. CloudHub eliminuje potrzebę skomplikowanych integracji i umożliwia organizacjom łatwe budowanie wysokowydajnych, wieloprotokołowych interakcji między heterogenicznymi systemami i usługami, zarówno lokalnie, jak i w chmurze.

Reklama

Gotowe złącza

CloudHub ma wiele zaawansowanych funkcji, w tym skalowalność chmury, wstępnie wbudowane złącza, wizualne mapowanie danych oraz internetowy pulpit nawigacyjny. System zapewnia ponad 120 gotowych konektorów zaprojektowanych, aby pomóc użytkownikom w integracji z ogromną kolekcją aplikacji i usług innych firm, takich jak Oracle, SAP i Salesforce itp.

Integracje CloudHub dobrze integruje się z następującymi aplikacjami: Box, Dropbox, Drupal, Facebook, GitHub, Kalendarz Google, Kontakty Google, Dysk Google, HubSpot, HubSpot CRM, Infor CRM, Oprogramowanie JIRA, LinkedIn, Microsoft Dynamics CRM, NetSuite, Oracle Service Cloud, Marketo, QuickBooks, PayPal, Salesforce Sales Cloud, ServiceNow, SAP CRM na żądanie, Slack, SharePoint, SugarCRM, Twitter, Twilio, Workday, Zendesk, Zoho CRM i Zuora. CloudHub ma również dostępny interfejs API i obsługuje platformy Linux, Mac, Windows i platformy internetowe.

cennik CloudHub korzysta z freemium, otwartego źródła, modelu wyceny subskrypcji, z bezpłatną wersją próbną. Szczegółowe, dopasowane oferty są dostępne na żądanie bezpośrednio z CloudHub.

Dolna linia Ogólnie rzecz biorąc, CloudHub to bezpieczna, niezawodna i skalowalna platforma integracyjna, która pozwala programistom integrować i koordynować usługi i aplikacje z operacjami, jednocześnie zapewniając im pełną kontrolę za pośrednictwem internetowego pulpitu nawigacyjnego oraz opartego na zaćmieniu „przeciągnij i upuść” interfejs do programowania. Wszystko to jest podejmowane bez konieczności instalowania lub zarządzania infrastrukturą sprzętową. Bez sprzętu do obsługi i ciągłych aktualizacji oprogramowania, CloudHub naprawdę zapewnia prawdziwą integrację w chmurze.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
CloudHub, dla Web Apps
Wymagania:
 • Firefox,
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Mulesoft Inc.

https://www.mulesoft.com

CloudHub

Mulesoft Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika5

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji CloudHub. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama