Reklama

ShoreTel

ShoreTel(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

ShoreTel to oparte na chmurze rozwiązanie komunikacyjne oparte na hostowanej usłudze głosowej. ShoreTel skonstruował swój system telefoniczny od podstaw, co daje im większą kontrolę i elastyczność nad swoim produktem. Ponieważ jest hostowany, użytkownicy mogą polegać na ShoreTel do konfigurowania i zarządzania wszystkim. Powoduje to lepszą jakość i niezawodność połączeń przy niższych kosztach początkowych.

Dzięki ShoreTel bardzo łatwo jest szybko uruchomić, ponieważ usługa jest dostępna z dowolnego miejsca. Call Conductor jest podstawą ich rozwiązania. Jest elastyczny i skalowalny, dzięki czemu rośnie z każdym rodzajem działalności. Z kolei pomaga to zespołowi ShoreTel w mierzeniu jakości połączeń.

Administratorzy systemu są w stanie zarządzać ustawieniami użytkownika, ustawiać preferencje i monitorować aktywność połączeń, a posiadanie tych informacji daje kolejne okno zarządzania wydajnością sprzedaży i poziomami usług itp. ShoreTel oferuje nawet pakiet analityczny do głębokiego zagłębiania się w dane połączeń.

Reklama

Funkcje zarządzania połączeniami ShoreTel ma kilka świetnych funkcji zarządzania połączeniami, które pozwalają użytkownikom skonfigurować określoną listę dodatkowych numerów, pod którymi można się z nimi skontaktować. Obejmuje to także możliwość przekazywania połączeń na wiele linii jednocześnie i identyfikowania różnych klas połączeń. Istnieją również funkcje barek i szeptów, które są doskonałymi narzędziami do celów szkoleniowych. ShoreTel jest również wyposażony w asystenta automatycznego i asystenta telefonu.

Integracje Funkcje integracji bezproblemowo łączą system z istniejącymi aplikacjami do CRM, ERP i śledzenia kandydatów. Wydajność i obsługa połączeń są również poprawione, a użytkownicy oszczędzają czas na kopiowaniu pracy, takiej jak notatki połączeń itp.

cennik Ceny ShoreTel są specyficzne dla użytkownika, ale zapewniają systemy Cloud, Onsite i Hybrid VOIP, które są nieco bardziej zaangażowane niż standardowe usługi VOIP oferowane przez większość dostawców.

Dolna linia Ogólnie rzecz biorąc, ShoreTel ma solidne funkcje połączeń w połączeniu z wysokiej jakości, elastyczną usługą, którą można dostosować do indywidualnych specyfikacji. Jest to świetna opcja dla firm do rozważenia, czy szukają wygodnego, elastycznego rozwiązania telefonii biznesowej w chmurze.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
ShoreTel, dla Web Apps
Wymagania:
 • Internet Explorer,
 • Opera,
 • Firefox,
 • Chrome
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
ShoreTel

https://www.shoretel.com

ShoreTel

ShoreTel(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji ShoreTel. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama