Reklama

Zoho Meeting

ZOHO Corp.(Darmowa)

Ocena użytkownika10

Reklama

Zoho Meeting to niedroga i łatwa w obsłudze aplikacja do internetowej konferencji i pomocy zdalnej, która może zapewnić zarówno pojedynczym użytkownikom, jak i małym i średnim firmom szybki sposób na organizowanie i prowadzenie bezpiecznych i opłacalnych spotkań online.

Zoho Meeting jest w stanie zaoszczędzić czas, podróże i zasoby, zapewniając wysokiej jakości wirtualne spotkania w czasie rzeczywistym. Chociaż w niektórych okolicznościach spotkania osobiste są nadal konieczne, Zoho Meeting zapewnia skuteczny sposób na komunikację z klientami i pracownikami w opłacalnym, wirtualnym środowisku.

Reklama

Spotkajmy się teraz Dzięki funkcji Meet Now w Zoho Meeting logistyka hostingu spotkań została znacznie uproszczona. Wystarczy kliknąć przycisk i natychmiast zorganizować spotkanie. Aplikacja Meet Now umożliwia tworzenie i rozpoczynanie natychmiastowych spotkań w celu udostępniania pulpitu i prowadzenia zdalnych prezentacji szkoleniowych z klientami lub pracownikami w kilka sekund.

Integracja Zoho Meeting jest w stanie zintegrować się z Zoho Chat i Zoho Show, aby pomóc zapewnić lepszą obsługę współpracy dla uczestników.

Wsparcie Zoho oferuje wiele różnych sposobów na zapewnienie pełnego przygotowania do korzystania z Zoho Meeting do jego maksymalnego potencjału. Deweloperzy udostępniają Centrum zasobów spotkania, które obejmuje filmy demonstracyjne, stronę wiki dotyczącą spotkań, fora i blogi spotkań. Zasoby te zapewnią użytkownikom niezbędne narzędzia do rozwiązywania problemów, które mogą mieć. Ponadto Zoho zapewnia również wsparcie przez e-mail i telefon.

cennik Zoho Meeting korzysta z modelu wyceny subskrypcji freemium. Posiada bezpłatny 30-dniowy okres próbny (nie wymaga karty kredytowej), który zapewnia w pełni funkcjonalną usługę opartą na funkcjach wersji Professional. Oprócz opcji bezpłatnej, która pozwala jednemu użytkownikowi na prowadzenie spotkań 1 na 1 (ograniczone do 1 godziny), plany cenowe zaczynają się od 12,00 USD miesięcznie (lub 115 USD rocznie). W tej cenie możesz mieć 1 hosta i 5 uczestników. Jeśli potrzebujesz 10 uczestników, kosztuje to 18 USD za hosta miesięcznie. Dla 25 uczestników cena wynosi 24 USD za hosta na miesiąc. Jeśli potrzebujesz 50 uczestników, cena wynosi 35 USD za hosta na miesiąc, a dla 100 uczestników - 49 USD za hosta na miesiąc.

Dolna linia Zoho Meeting to wysokiej jakości narzędzie, które pozwala prowadzić spotkania internetowe i organizować szkolenia online w profesjonalny sposób. Dzięki Zoho Meeting możesz organizować prezentacje sprzedażowe i marketingowe online, organizować spersonalizowane prezentacje produktów oraz prezentacje online dla potencjalnych klientów. Platforma jest łatwa w obsłudze i może być obsługiwana przez użytkowników na wszystkich poziomach wiedzy. To sprawia, że Zoho Meeting jest dobrym wyborem dla zespołów rozmieszczonych w różnych lokalizacjach geograficznych, ponieważ mogą nadal współpracować pomimo odległości.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Zoho Meeting, dla Web Apps
Wymagania:
 • Internet Explorer,
 • Firefox,
 • Chrome,
 • Opera
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
ZOHO Corp.

https://www.zoho.com

Zoho Meeting

ZOHO Corp.(Darmowa)

Ocena użytkownika10

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Zoho Meeting. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama