Reklama

ProWorkflow

ProActive Software Ltd.(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Reklama

ProWorkflow to proste, ale solidne rozwiązanie do zarządzania projektami, przepływu pracy i śledzenia czasu dla małych i średnich firm. Usługa ma wiele narzędzi, które umożliwią prowadzenie dokładnych rejestrów czasu oraz organizowanie, planowanie i przekazywanie zadań i zadań zespołowi. Funkcje i narzędzia ProWorkflow są skalowalne, aby dopasować je do potrzeb wszystkich, od freelancerów po małe, średnie, a nawet duże przedsiębiorstwa.

Dzięki narzędziu Oś czasu i dostępność planowanie szczegółowych obciążeń staje się dziecinnie proste. Dane historyczne w ProWorkflow pozwolą Ci także mierzyć i analizować wyniki Twojej firmy, co z kolei pozwoli Ci usprawnić i poprawić wydajność. ProWorkFlow koncentruje się na widoczności i kontroli, aby pomóc ci płynnie współpracować ze swoimi zespołami.

Reklama

Deska rozdzielcza Pulpit nawigacyjny ProWorkflow zapewnia szybki przegląd aktualnego stanu aktywnych, kompletnych i przyszłych prac. Deska rozdzielcza ProWorkFlow to doskonałe narzędzie o wyrazistym i funkcjonalnym wyglądzie i układzie. Pulpit nawigacyjny zapewnia pełne graficzne podsumowanie wszystkich aktywnych, nadchodzących i ukończonych prac. Wszelkie zaległe projekty / zadania są zaznaczone na czerwono w górnej części strony, a wszystkie nadchodzące prace mają priorytet według dnia.

Pulpit nawigacyjny zawiera również narzędzia umożliwiające szybkie sprawdzanie faktur, ofert, ostatnich wpisów czasu i działań. Menedżerowie mogą również nadzorować, nad czym obecnie pracują inni członkowie zespołu i którzy inni użytkownicy są obecnie zalogowani w systemie.

Szablony Naprawdę świetną funkcją ProWorkflow jest wybór dostępnych szablonów. Pomagają one użytkownikom, radykalnie redukując czas i wysiłek, który można by poświęcić na stworzenie nowego projektu lub listy zadań. Tworzenie szablonów to prosty proces. Nowe projekty mogą być replikowane z istniejącego szablonu lub połączone ze sobą z wielu innych projektów lub szablonów zadań.

Dostęp mobilny ProWorkflow zapewnia użytkownikom bezpłatną, zoptymalizowaną pod kątem urządzeń mobilnych wersję standardowej aplikacji internetowej. Wersja mobilna jest solidna i może być używana do przeglądania i edycji zadań, śledzenia czasu, tworzenia nowych zadań i projektów, sprawdzania i zatwierdzania wniosków dotyczących projektów, uzyskiwania dostępu do plików i wiadomości, przeglądania raportów i danych kontaktowych.

Wersja strony mobilnej ProWorkFlow jest testowana pod kątem zgodności z systemami Android, iOS i Blackberry OS na smartfony i tablety. Aby uzyskać dostęp do strony mobilnej, po prostu dodaj „/ m” na końcu swojego adresu URL ProWorkflow. Zoptymalizowana witryna powinna działać na większości urządzeń mobilnych z ekranem dotykowym, ale została gruntownie przetestowana na urządzeniach z systemem iOS, a także na smartfonach z systemem Android OS 2.2+ i Blackberry OS 6.0+.

cennik ProWorkFlow korzysta z modelu wyceny subskrypcji, który jest dostępny w trzech planach dla freelancerów, małych firm i przedsiębiorstw, z których każdy jest dostępny z bezpłatną wersją próbną. Plan Solo kosztuje 10 USD miesięcznie tylko dla jednego użytkownika i dozwolone jest 10 Aktywnych projektów. Zapewnia bezpłatny dostęp do klienta / kontrahenta, 5 GB przestrzeni dyskowej, ProWorkflow Mobile i integrację API.

Następny plan nazywa się Professional i kosztuje 20 USD miesięcznie na użytkownika. Za tę cenę użytkownicy otrzymują kompleksowe narzędzia do zarządzania projektami / zadaniami i czasem. Mogą pracować nad nieograniczonymi projektami i mają bezpłatny dostęp do klienta / kontrahenta, 25 GB miejsca na pliki, ProWorkflow Mobile i integrację API.

Ostatnim planem jest plan zaawansowany, którego cena wynosi 30 USD miesięcznie na użytkownika i jest reklamowany jako idealny dla przedsiębiorstw. Użytkownicy mają hierarchiczną kontrolę nad zarządzaniem wieloma zespołami i grupami w nieograniczonej liczbie projektów. Istnieje również bezpłatny dostęp do klienta / kontrahenta, podobnie jak w przypadku innych planów, a także 50 GB przestrzeni dyskowej, ProWorkflow Mobile i integracja API.

Dolna linia ProWorkFlow ma kilka świetnych funkcji zarządzania projektami, które można obsługiwać z kompleksowego i łatwego w obsłudze pulpitu nawigacyjnego. „Fajne narzędzia”, takie jak Messaging Tool, pozwalają menedżerom pozostać w kontakcie ze wszystkimi członkami zespołu. Dzięki niemu mogą załączać pliki i decydować, czy mają być prywatne, czy publiczne. Posiada również odpowiedzi jednym kliknięciem. Dzięki czasom w stylu Gantta, które pozwalają menedżerom zobaczyć globalny widok projektów i zadań, w połączeniu z przydatnymi narzędziami grafiku, nic dziwnego, że ProWorkflow jest liderem na rynku rozwiązań do zarządzania projektami.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
ProWorkflow, dla Web Apps
Wymagania:
 • Opera,
 • Internet Explorer,
 • Firefox,
 • Chrome
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
ProActive Software Ltd.

https://www.proworkflow.com

ProWorkflow

ProActive Software Ltd.(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji ProWorkflow. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama