Reklama

Humanity

Humanity Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Reklama

Ludzkość zapewnia firmom platformę planowania pracowników, którą mogą zarządzać właściciele, kierownicy, pracownicy działu HR i pracownicy. Posiada potężne funkcje planowania, z funkcją przeciągnij i upuść oraz przydatne narzędzia, takie jak możliwość wypełniania zmian w zależności od poziomu umiejętności pracowników.

Ludzkość to świetne rozwiązanie dla każdej firmy lub organizacji, która musi efektywnie zarządzać swoją siłą roboczą. Istnieje wiele funkcji ułatwiających planowanie pracowników, takich jak kreatory konfiguracji oraz możliwość importowania i eksportowania danych. Humanity zapewnia również aplikacje mobilne na Androida, Blackberry i iOS, które dają pracownikom możliwość przeglądania i edytowania harmonogramów w locie.

Planowanie Ludzkość pomaga skrócić czas planowania pracy dla pracowników z godzin na minuty. Możesz wyeliminować konflikty zmianowe, automatycznie powiadamiać pracowników o zmianach pracy, unikać błędów ludzkich i tworzyć idealne miesięczne zestawienia czasu pracy.

Reklama

Po wprowadzeniu niezbędnych informacji o pracownikach można skorzystać z Kreatora harmonogramu. To narzędzie pozwoli Ci automatycznie wygenerować harmonogram dla dni, tygodni lub miesięcy na podstawie osi czasu. Harmonogramy mogą być przeglądane przez menedżerów właścicieli i pracowników. Świetną cechą Ludzkości jest to, że pracownicy mają możliwość zamiany zmian i licytowania na otwartych bez względu na to, gdzie się znajdują, ponieważ mogą logować się z dowolnego miejsca. Z perspektywy menedżera Ludzkość ułatwia tworzenie i modyfikowanie zmian, dzięki opcjom wyboru pracowników na zmiany w oparciu o ich umiejętności, a nie tylko nazwisko pracownika.

Raportowanie Ludzkość ma również dobry system raportowania. Kierownicy mogą analizować liczbę godzin zaplanowanych przez pracownika, stanowisko, dzień lub lokalizację. Otwarte zmiany, potwierdzone zmiany i dostępność pracowników mogą być przeglądane w dowolnym momencie. Posiada również kilka podsumowań, w tym śledzenie płac i kosztów pracy.

Ludzkość pozwala spojrzeć na czas urlopu, który został zaplanowany lub został już zajęty, wraz ze wszelkimi statystykami obecności. System raportowania można również dostosować do konkretnych wymagań, jest to naprawdę przydatne, ponieważ nie ma dwóch takich samych firm.

mobilny Dostęp do platformy można uzyskać z dowolnego komputera podłączonego do Internetu, a Humanity zapewnia również bezpłatną aplikację mobilną na platformy iOS, Blackberry i Android, która umożliwia zarządzanie harmonogramem w dowolnym momencie. Dzięki aplikacji mobilnej Humanity pracownicy mają dostęp do swoich harmonogramów, gdziekolwiek się znajdują. Istnieje również możliwość ustawienia powiadomień tekstowych i e-mailowych dla poszczególnych pracowników, więc nie mają już pretekstu do spóźnienia się do pracy! Ludzkość obsługuje również eksport danych do aplikacji takich jak iCal, Microsoft Outlook i Kalendarz Google.

cennik Ludzkość ma model wyceny subskrypcji, który rozpoczyna się od 25,00 USD / miesiąc z bezpłatną 30-dniową wersją próbną (nie jest wymagana karta kredytowa).

Dolna linia Ludzkość ma wiele funkcji planowania, przyjazny interfejs użytkownika i dobrą obsługę klienta. Możesz łatwo tworzyć harmonogramy, uzyskiwać do nich dostęp i zarządzać nimi z dowolnego komputera podłączonego do Internetu lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Humanity. Minusem Ludzkości jest to, że wstępna konfiguracja może być czasochłonna ze względu na wymagane szczegółowe dane profilu pracownika.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Humanity, dla Web Apps
Wymagania:
 • Firefox,
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Humanity Inc.

https://www.humanity.com

Humanity

Humanity Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Humanity. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama