Reklama

Xero

XERO(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

Xero to oparty na chmurze pakiet księgowy z wieloma funkcjami, w tym doskonałymi narzędziami do fakturowania, uzgadnianiem z bankami i kompleksowym pulpitem. Xero pozwala firmom koordynować i zarządzać wszystkimi procesami finansowymi za pomocą łatwej w obsłudze platformy, która jest dostępna ze wszystkich urządzeń z dostępem do Internetu.

Xero jest nastawiony na prowadzenie biznesu każdej wielkości, ale jest to szczególnie idealne rozwiązanie dla właścicieli małych firm, ponieważ daje im możliwość niezależnego zarządzania kontami wraz z księgowymi.

Reklama

Naprawdę wielką cechą Xero jest to, że ma bardzo wszechstronny, ale przyjazny dla użytkownika pulpit nawigacyjny, który może zmienić sposób, w jaki menedżerowie widzą czasochłonne zadania fakturowania, monitorowania transakcji i zarządzania wydatkami.

Deska rozdzielcza Pulpit nawigacyjny Xero to miejsce, w którym użytkownicy mogą uzyskać kompleksowy obraz swoich kont, nadchodzących rachunków, oczekujących faktur oraz raportów przychodów i wydatków. Ta kluczowa funkcja jest naprawdę przydatna, ponieważ zapewnia cenny przegląd na pierwszy rzut oka, który zapewnia użytkownikom przejrzysty wgląd w działalność finansową firmy w łatwych do przeglądania migawkach.

Układ pulpitu nawigacyjnego Xero jest łatwy w obsłudze i nawigacji. Intuicyjne wykresy zapewniają użytkownikom zrozumienie kluczowych danych, co pomaga w prostym porównywaniu informacji o koncie. Pulpit nawigacyjny pozwala również użytkownikom wykonywać takie zadania, jak dodawanie kont i wystawianie faktur przy użyciu prostego układu.

Fakturowanie Xero umożliwia użytkownikom generowanie i dostosowywanie profesjonalnych faktur markowych. Istnieje wiele opcji dostosowywania, w tym dodawanie logo firmy, korzystanie z narzędzi do przeliczania walut obcych oraz możliwość zapisywania różnych szablonów dla oddzielnych klientów.

System fakturowania Xero jest tak świetną funkcją tego rozwiązania, ponieważ może wystawiać faktury za płatności z kont PayPal, przelewów bankowych lub kart kredytowych, bez wyjątków związanych z danym krajem. Kluczowym obszarem narzędzia do fakturowania Xero są powiadomienia, które ostrzegają użytkowników o otwarciu faktur przez odbiorcę. Jest to bardzo przydatne, ponieważ eliminuje wszelkie nieporozumienia dotyczące tego, czy faktury „brakuje”.

Jeśli odbiorca ma siedzibę w obcym kraju i używa innej waluty, system fakturowania Xero automatycznie przeliczy fakturę na walutę używaną przez klienta. Dzięki temu użytkownik może pracować nad innymi rzeczami niż obliczanie kursów walut. Xero obsługuje obecnie ponad 160 walut i może automatycznie aktualizować kursy wymiany co godzinę.

Uzgodnienie bankowe Wszystkie transakcje finansowe firmy są automatycznie importowane do bazy danych Xero, a następnie łączone z odpowiednimi transakcjami księgowymi. Użytkownik musi jedynie potwierdzić, że dopasowanie transakcji jest prawidłowe, naciskając przycisk „OK”. Transakcja jest następnie uzgadniana. Użytkownicy mogą łatwo importować więcej kanałów z kont bankowych, kart kredytowych i kont PayPal w ciągu kilku minut.

Integracje Xero Marketplace obejmuje stale rosnącą listę ponad 350 dodatków, które są podzielone na kategorie według potrzeb biznesowych. Popularne dodatki to: BodeTree, Bill.com, Constant Contact, Square, Squarespace, Stitch Labs, Kabbage i Zen Payroll, aby wymienić tylko kilka.

cennik Xero ma model wyceny subskrypcji, który zaczyna się od 9,00 USD miesięcznie, z 30-dniowym bezpłatnym abonamentem (bez karty kredytowej). Podstawowy plan początkowy, który kosztuje 9 USD miesięcznie, jest ograniczony do pięciu faktur, pięciu rachunków i 20 transakcji bankowych. Kolejnym poziomem jest pakiet standardowy, który kosztuje 30 USD miesięcznie i daje użytkownikom nieograniczoną liczbę faktur, rachunków i transakcji. W przypadku firm, które mają klientów międzynarodowych, plan Premium kosztuje łącznie 70 USD miesięcznie, ale obsługuje transakcje wielowalutowe i jest skierowany do większych firm, które mają klientów międzynarodowych.

Dolna linia Xero to wszechstronna platforma, z której mogą korzystać firmy różnej wielkości. Użytkownicy mogą podejmować i współpracować w zakresie wszystkich zadań księgowych i księgowych z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu. Możliwość integracji z istniejącymi aplikacjami za pośrednictwem Xero Marketplace jest bardzo przydatna, podobnie jak możliwość generowania różnych raportów finansowych. Pulpit nawigacyjny jest zarówno łatwy w obsłudze, jak i intuicyjny, a interfejs jest łatwy w obsłudze dla każdego.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Xero, dla Web Apps
Wymagania:
 • Internet Explorer,
 • Firefox,
 • Chrome,
 • Opera
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
XERO

https://www.xero.com/about/

Xero

XERO(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Xero. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama