Reklama

ShipStation

ShipStation(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Reklama

ShipStation to wielokierunkowe, wielokanałowe rozwiązanie wysyłkowe dla sprzedawców internetowych. Dzięki ShipStation Twoja firma może zaoszczędzić czas i pieniądze, maksymalizując wydajność wysyłki. Usługa cieszy się zaufaniem tysięcy sklepów i przetwarza miliony etykiet wysyłkowych co miesiąc.

ShipStation automatycznie pobiera i konsoliduje dane zamówienia z ponad 40 kanałów sprzedaży, a następnie stosuje wstępnie skonfigurowany zestaw preferencji wysyłki do każdego zamówienia, w zależności od tego, co zostało określone. Możesz dostosować etykiety wysyłkowe i dokumenty dostawy, a dane są automatycznie aktualizowane i przetwarzane w każdym sklepie z informacjami o statusie wysyłki i śledzeniu.

Automatyzacja Wspaniałą rzeczą w ShipStation jest to, że po utworzeniu etykiety wysyłkowej cała komunikacja z klientem odbywa się w czasie rzeczywistym. Raporty są skonsolidowane i mogą być przeglądane natychmiast, a cały proces można śledzić. Jeśli potrzebujesz zlecić swoje operacje wysyłkowe, w tym obsługę klienta, kompletację, pakowanie i wysyłkę, ShipStation ma doskonałą integrację z FBA (Fulfillment by Amazon).

Reklama

Kluczowe cechy Najważniejsze funkcje ShipStation obejmują: obsługę drukarek termicznych i stacjonarnych oraz możliwość drukowania bezpośrednio na dowolnej drukarce. Skonsolidowany widok wszystkich zamówień ze wszystkich sklepów, a dzięki hierarchicznym regułom możesz zautomatyzować wysyłkę. Międzynarodowe formularze celne mogą być wstępnie wypełnione, a etykiety wysyłkowe i dokumenty dostawy mogą być oznakowane partiami do 500 sztuk na raz. ShipStation pozwala ci skonfigurować ustawienia wysyłki specyficzne dla produktu, a także możesz łączyć i dzielić zamówienia oraz wysyłać je z wielu magazynów / lokalizacji. Dzięki ShipStation możesz generować formularze USPS SCAN dla lepszego śledzenia, a także zapewnia integrację FBA. ShipStation umożliwia przeglądanie zdjęć produktów w celu zwiększenia dokładności pakowania oraz konfigurację kontroli i zarządzania uprawnieniami.

Integracje ShipStation integruje się z następującymi aplikacjami i usługami: 3dcart, BigCommerce, Brightpearl, CS-Cart, Finale Inventory, Magento, Shopify, Shipwire, Spark Pay, Volusion, Stitch Labs, Scout, TradeGecko, Square, Yahoo! Rozwiązania eCommerce, Squarespace, PayPal, SureDone, Sellbrite, PrestaShop, WooCommerce i Freestyle.

ShipStation obsługuje następujące urządzenia i platformy: Android, iPhone, iPad, Mac, Windows, oparty na sieci Web, mobilna aplikacja internetowa. Ma również interfejs API dostępny do użytku.

cennik ShipStation korzysta z modelu wyceny subskrypcji, a plany zaczynają się od 25,00 USD. Dostępny jest również 30-dniowy bezpłatny okres próbny (karta kredytowa nie jest wymagana). Wszystkie plany ShipStation umożliwiają dostęp do kont pocztowych USPS i korzystanie z nich. Możesz także połączyć własne konta FedEx, DHL, UPS lub inne konta operatora.

Dolna linia Ponieważ ShipStation jest całkowicie oparte na sieci, nie jesteś związany geograficznie. Interfejs użytkownika jest łatwy w nawigacji, a bogaty zestaw funkcji składa się z wielu narzędzi, które pomagają zaoszczędzić czas. Ma świetne wsparcie dla sprzedawców i zapewnia narzędzia do dostarczania produktu na czas, za każdym razem. Do zamierzonych użytkowników należą freelancerzy, małe i średnie firmy, organizacje non-profit i administracja publiczna. Usługa jest obsługiwana w Australii, Kanadzie, Europie, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli potrzebujesz szybko i sprawnie wysłać swoje produkty, to ShipStation to świetna usługa, która nie rozbije banku.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
ShipStation, dla Web Apps
Wymagania:
 • Opera,
 • Internet Explorer,
 • Firefox,
 • Chrome
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
ShipStation

https://www.shipstation.com

ShipStation

ShipStation(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji ShipStation. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama