Reklama

Zoho Recruit

ZOHO Corp.(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Reklama

Zoho Recruit to oparta na chmurze platforma rekrutacyjna, która ma wysoce konfigurowalne funkcje, aby pomóc Twojej firmie w znalezieniu odpowiednich kandydatów i szybkim obsadzeniu ofert pracy. Zoho Recruit posiada zautomatyzowane narzędzia rekrutacyjne, które pomagają pozyskiwać kandydatów i kontaktować się z nimi, zarządzać CV oraz tworzyć i publikować oferty pracy.

Oferta pracy Reklama ofert pracy ma kluczowe znaczenie w procesach rekrutacyjnych. Dzięki Zoho Recruit możesz publikować aktywne oferty pracy na tablicach ofert, takich jak Indeed, CareerBuilder i Glassdoor.com. Możesz także skorzystać z obecności swojej firmy w mediach społecznościowych na Facebooku, LinkedIn i Twitterze, publikując linki do ofert pracy na kontach mediów społecznościowych, dzięki czemu możesz dotrzeć do znacznie większej liczby odbiorców. Zoho Recruit może także automatycznie udostępniać nowe oferty pracy na stronie internetowej kariery Twojej firmy.

Reklama

Zarządzanie kandydatami Świetną funkcją oszczędzania czasu w Zoho Recruit jest możliwość śledzenia wszystkich działań związanych z pracą dla potencjalnych kandydatów z jednego portalu. Po prostu zaloguj się na swoje konto Zoho Recruit i kliknij nazwę osoby ubiegającej się o pracę, aby przejrzeć powiązane informacje. Stąd możesz śledzić źródło kandydata i zobaczyć, gdzie są w procesie rekrutacji. Wszystkich kandydatów, którzy przyciągną twoją uwagę, można „uprzywilejować”, a następnie możesz przesłać kandydatów swoim klientom, jeśli chcesz.

Integracje Jak można się spodziewać Zoho Recruit jest płynnie połączone z innymi produktami Zoho. Jednak integracja z innymi aplikacjami innych firm jest również pierwszorzędna. Zoho Recruit obsługuje MS Outlook (za pośrednictwem wtyczki Microsoft Outlook), inne aplikacje Google od innych firm oraz różne serwisy społecznościowe. Integracja z mediami społecznościowymi jest przydatną funkcją, ponieważ może być używana do pozyskiwania kandydatów do ochrony za pośrednictwem LinkedIn, a połączenia można nawiązywać za pomocą Facebooka i Twittera.

cennik

Zoho Recruit korzysta z modelu wyceny subskrypcji freemium z bezpłatną 15-dniową wersją próbną (karta kredytowa nie jest wymagana). Darmowa wersja oferuje jednego rekrutera z podstawowymi funkcjami śledzenia kandydatów. Następnie pojawia się edycja Professional, wyceniona na 25 USD na osobę rekrutującą miesięcznie. Wreszcie, wersja Enterprise kosztuje 50 USD za osobę rekrutującą miesięcznie.

Dolna linia Ogólnie Zoho Recruit to doskonała platforma rekrutacyjna w chmurze. Posiada liczne konfigurowalne funkcje, zautomatyzowane procesy przepływu pracy i narzędzia rekrutacyjne, które pomagają Twojej firmie w rekrutacji odpowiedniego personelu we właściwy sposób.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Zoho Recruit, dla Web Apps
Wymagania:
 • Internet Explorer,
 • Firefox,
 • Chrome,
 • Opera
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
ZOHO Corp.

https://www.zoho.com

Zoho Recruit

ZOHO Corp.(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Zoho Recruit. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama