Reklama

OpenSpades dla Windows

OpenSpades(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Czy OpenSpades jest najlepszą alternatywą dla Ace of Spades?

OpenSpades zostało pobrane przez tysiące ludzi na całym świecie jako jedna z najlepszych gier pasjansowych na Facebooku. Ace of Spades to wciągająca gra karciana, w której musisz wyeliminować wszystkie karty, dopasowując odpowiedni kolor w jak najkrótszym czasie. Jego popularność doprowadziła do przerobienia Ace of Spades na OpenSpades, a od tego czasu gra otrzymała wiele aktualizacji i dodatków. W tym artykule opiszemy, czym jest OpenSpades i czym różni się od Ace of Spades.

Ace of Spades i OpenSpades mają te same podstawowe zasady, z wyjątkiem planszy składającej się z dziewięciu dołków zamiast zwykłych siedmiu. Obaj mają również klasyczną mechanikę gry, w której musisz wykonać jak najwięcej kombinacji, zanim innym skończą się karty. Różnica między tymi dwiema grami polega na tym, że w przypadku Asa Pik otrzymujesz wcześniej listę kart i możesz natychmiast użyć tych kart; jednak z OpenSpades otrzymujesz losowy zestaw kart. Pomimo tej różnicy obie gry są bardzo uzależniające i obie mają wiele podobnych elementów. Jednak OpenSpades wydaje się być najlepszą alternatywą, jeśli chcesz zagrać w coś innego, a nie tak podobnego do Ace of Spades.

OpenSpades został opracowany przez dwóch facetów, którzy chcieli stworzyć grę społecznościową opartą na prawdziwej grze o nazwie „Ace of Spades”. OpenSpades został wydany w 2010 roku i od tego czasu popularność stale rośnie. Obecnie jest to najpopularniejsza darmowa gra społecznościowa na Facebooku, która niedawno zajęła trzecie miejsce wśród wszystkich aplikacji na Facebooka pod względem jakości projektu i łatwości użytkowania.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
OpenSpades, dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8,
  • Windows 7
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
OpenSpades

https://github.com/yvt/openspades/releases/tag/v0.0.11

SHA-1:
21d9b0bcfd64e0f9c5bdec1218d1f036ec8c0f98
Filename:
OpenSpades-0-0-12b-Windows.zip

OpenSpades dla PC

OpenSpades(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji OpenSpades. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama