Reklama

Prism dla Windows

1.0

Mozilla(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Porównanie Mozilla Firefox i Microsoft Word

Nowa przeglądarka Mozilli o nazwie Prism wkrótce zostanie uruchomiona i będzie to wyszukiwarka komputerowa, taka jak Google Chrome. Będzie miał kilka nowych funkcji, których nie oferuje jeszcze żadna inna przeglądarka. Nazwa przeglądarki to „Pryzmat” po usłudze poczty e-mail dla Mozilli. Mozilla zaoferuje dodatek do obecnej przeglądarki Firefox, aby ułatwić instalację i usunięcie bieżącego pola wyszukiwania z odwiedzanych stron internetowych.

Przekonasz się, że jest to podobne do tego, co robi przeglądarka Firefox, jednak dodatki nie są jeszcze dostępne dla przeglądarki Firefox. Oznacza to, że jedynym sposobem na zainstalowanie tych funkcji w przeglądarce jest pobranie ich ze strony Mozilli. Witryna Firefox była wielokrotnie hakowana na przestrzeni lat z powodu wielu wykrytych problemów związanych z bezpieczeństwem i z tego powodu wiele osób nie chce już z niej korzystać. Strona główna Firefoksa jest teraz chroniona za pomocą funkcji ochrony Firefoksa, co oznacza, że jeśli odwiedzisz stronę, która nie jest podpisana ani przez Mozillę, ani przez zaufaną stronę trzecią, otrzymasz ostrzeżenia, zanim będziesz mógł kontynuować korzystanie z łącza. Dlatego jeśli nie chcesz przechodzić przez te wszystkie kłopoty, możesz użyć dodatku o nazwie prism-webnotification, aby ominąć te ostrzeżenia.

Ponieważ Mozilla oferuje ten sam rodzaj dodatku do swojej przeglądarki internetowej, co do przeglądarki Firefox, istnieje wiele różnych aplikacji internetowych, które są kompatybilne zarówno z Firefoksem, jak i Mozillą. Istnieje wiele bezpłatnych aplikacji internetowych, których można używać w przeglądarce Firefox lub Mozilla Firefox. Istnieje wiele różnic między tymi dwiema przeglądarkami, ale najczęstszą jest to, że tekst w Microsoft Word jest nieco inny w Mozilli. Jedna z najpopularniejszych aplikacji internetowych, których można używać z Mozilla Firefox lub Microsoft Word, nazywa się sprawdzaniem pisowni. Ta aplikacja internetowa pomoże Ci poprawić błędy pisowni w Twoich dokumentach. Ta aplikacja jest bardzo przydatna, jeśli piszesz dużo artykułów, ponieważ pomaga zapobiegać błędom podczas pisania artykułów.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Prism, 1.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows ME
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, November 18th 2022
Autor
Mozilla

http://support.mozilla.org/mobile

Prism dla PC

1.0

Mozilla(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.0 Prism. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama