Reklama

Asana

Asana(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

Asana to rozwiązanie do zarządzania projektami, które ułatwia komunikację w zespole i współpracę przy projektach i zadaniach. Asany można używać do tworzenia projektów i zadań w ramach projektów. Członkowie zespołu mogą być dodawani do projektów i zadań, a pliki mogą być udostępniane między członkami zespołu, aby umożliwić bezproblemową współpracę między nimi.

Dzięki Asanie możesz przeglądać, organizować i zarządzać zadaniami i priorytetami dla wszystkich członków zespołu z jednego miejsca. Możesz być na bieżąco z informacjami o zmianach i realizacjach zadań, dodawać komentarze, przekazywać opinie, przesyłać załączniki i ustalać terminy. Możesz także delegować, ustalać priorytety i śledzić zadania oraz członków zespołu w prosty i przejrzysty sposób.

Inteligentna skrzynka odbiorcza Skrzynka odbiorcza Asana została zaprojektowana do otrzymywania powiadomień o wszystkich działaniach związanych z zadaniami i projektami. Na przykład, gdy zadanie jest Ci przypisane, jeśli zadanie jest należne, jeśli ktoś dodał Cię jako obserwatora, jeśli zadanie jest aktualizowane lub ukończone, jeśli termin wykonania zmienił się na jednym z Twoich zadań, jeśli ktoś doda komentarz lub jeśli załącznik zostanie dodany do jednego z zadań, które wykonujesz. Dzięki Asanie zawsze będziesz na bieżąco ze wszystkim.

Reklama

Integracje Asana integruje się z następującymi aplikacjami i usługami: Wordpress, MailChimp, Zendesk, JIRA Software, HipChat, Dropbox, Okta Identity Management, Pivotal Tracker, Harvest, Evernote, GitHub, Box, Dysk Google, Monitor kampanii, Wufoo, Bitium, Usersnap, Slack , Weekdone, Velocify, Zapier, SupportBee, Hall, Hubstaff, Glip i Front.

Aplikacja mobilna Asana na iPhone'a zapewnia natywny dostęp do rosnącej części funkcji Asany. Możesz także dodawać i uzyskiwać dostęp do danych w Asanie programowo za pomocą prostego interfejsu API REST.

Obsługiwane urządzenia to: smartfony z systemem Android, urządzenia z systemem iOS, Windows Phone, Mac OS X, Windows OS i dostęp przez Internet.

cennik Asana korzysta z freemium, modelu wyceny subskrypcji. Dostępny jest bezpłatny okres próbny (karta kredytowa nie jest wymagana). Opłata za abonament podstawowy Asana wynosi 0,00 USD za zespoły do 15 użytkowników. Otrzymujesz nieograniczoną liczbę zadań, projektów i rozmów oraz dostęp do podstawowego pulpitu nawigacyjnego. Plan Asana Premium jest rozliczany corocznie w wysokości 21 USD miesięcznie dla 5 członków, 42 USD miesięcznie dla 10 członków, 84 USD miesięcznie dla 15 członków, 125 USD miesięcznie dla 20 członków, 209 USD miesięcznie dla 30 członków, 334 USD miesięcznie dla 40 członków i 417 $ miesięcznie dla 50 członków. Plan Asana Premium obejmuje prywatne zespoły i projekty, nieograniczoną liczbę gości, nieograniczoną liczbę pulpitów nawigacyjnych, eksport danych, logowanie jednokrotne i SAML, scentralizowane administrowanie oraz program sukcesu klienta.

Dolna linia Ogólnie rzecz biorąc, Asana to solidna platforma, która umożliwia zespołom udostępnianie, planowanie, organizowanie i śledzenie postępu zadań, nad którymi pracuje każdy członek. Wiele obszarów roboczych umożliwia organizowanie wielu zespołów, projektów i zadań oraz śledzenie postępów bez konieczności śledzenia wielu wątków e-mail. To świetny produkt, który specjalizuje się w pomaganiu zespołom w zarządzaniu przepływami pracy. Ma atrakcyjny wygląd, wyposażony w płynne interaktywne elementy. Zapewnia bezproblemową integrację z różnorodnymi kluczowymi aplikacjami i usługami, a Asana zapewnia również możliwość generowania niezwykle szczegółowych raportów danych.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Asana, dla Web Apps
Wymagania:
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer,
 • Firefox
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Asana

https://www.asana.com

Asana

Asana(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Asana. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama

Reklama