Reklama

Dialpad

Dialpad, Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Reklama

Klawiatura telefoniczna została zaprojektowana tak, aby „rozmawiać z Twoją firmą”. Zasadniczo jest to platforma, która obsługuje połączenia głosowe, wiadomości, wideo, a nawet spotkania na istniejących urządzeniach - umożliwiając błyskawiczne połączenie zespołu.

Ten biznesowy system telefoniczny ma na celu usprawnienie rozmów i jest chwalony w trzech głównych punktach; użyteczność, niezawodność i przystępność cenowa. Będziesz mógł natychmiast odbierać połączenia i wiadomości, niezależnie od tego, czy korzystasz z laptopa, telefonu komórkowego, czy nawet telefonu stacjonarnego.

Aplikacja internetowa została zbudowana przez ten sam zespół, który stoi za Google Voice i korzysta z najnowszych technologii Google, aby zapewnić tę niezawodną i niezawodną opcję. Co więcej, bez konieczności zakupu lub konserwacji sprzętu, Dialpad eliminuje potrzebę posiadania szafy IT i innych przestarzałych technologii.

Reklama

Kto używa Dialpada? Dialpad został wybrany przez ponad 50 000 „najbardziej innowacyjnych firm” na świecie, w tym Xero, Reddit, Stripe, Wework, Quara, Ted i Asana. Mike Bongardino, kierownik działu IT w innym subskrybencie Betterment, mówi, że Dialpad zaoszczędził na swojej firmie „niewiarygodne 60 procent” rocznych kosztów telefonii.

Najlepsze funkcje Ten biznesowy system telefoniczny pozwala zunifikować całą komunikację w prosty sposób. Pozwoli ci to wykonywać połączenia wideo i audio w jakości HD, a także pomoże ci być w stałym kontakcie poprzez wiadomości błyskawiczne, SMS lub MMS. Możesz również z łatwością wdrożyć tę aplikację, dzięki czemu administracja jest prosta - od dodawania użytkowników i tworzenia działów po konfigurowanie telefonów stacjonarnych w kilka minut, a nie miesięcy. Pomoże Ci także pożegnać się z rosnącymi kosztami IT, a także zapewni bezpieczeństwo danych.

cennik Ceny małych firm Dialpad obecnie wahają się w opcjach Standard i Pro. Aby kupić opcję Standard, zapłacisz 15 USD za użytkownika miesięcznie, jeśli zdecydujesz się na rozliczenie roczne, lub 20 USD za użytkownika miesięcznie, jeśli zdecydujesz się na miesięczne. Obejmie to jedno biuro składające się z maksymalnie trzech działów i maksymalnie 100 użytkowników. Tymczasem jeśli zdecydujesz się na pakiet Pro, obejmie on do 10 biur, 25 działów i oferuje szereg dodatkowych funkcji, z minimum trzema użytkownikami. Będzie to kosztować 30 USD za użytkownika miesięcznie, jeśli płacisz miesięcznie, lub 25 USD za użytkownika miesięcznie za rozliczenia roczne.

Dolna linia Dialpad zasadniczo będzie w stanie lepiej połączyć twoją siłę roboczą i pozwolić na bardziej efektywne rozmowy. Za rozsądną cenę pozwoli firmom w pełni wykorzystać technologię głosową, wideo i inne wiadomości, aby zrewolucjonizować wydajność. Dialpad został wsparty przez kilka tysięcy firm i łatwo zrozumieć, dlaczego, zwłaszcza że oszczędza na rosnących kosztach i sprzęcie IT.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Dialpad, dla Web Apps
Wymagania:
 • Internet Explorer,
 • Opera,
 • Firefox,
 • Chrome
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Dialpad, Inc.

https://www.dialpad.com

Dialpad

Dialpad, Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Dialpad. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama