Reklama

Planday

Planday(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

Planday to rozwiązanie do planowania pracy pracowników, które obejmuje procesy obejmujące zamianę zmian, śledzenie czasu, zarządzanie nieobecnością i urlopami oraz automatyzację listy płac. Planday to świetny sposób na wydajne zarządzanie harmonogramami pracowników, komunikowanie zmian zmian, śledzenie dzienników pracowników, automatyzację arkuszy czasu i usprawnianie procedur płacowych, wszystko z jednej platformy w chmurze, która jest dostępna z dowolnego miejsca w dowolnym czasie.

Planowanie pracowników i śledzenie czasu Planday jest świetną platformą umożliwiającą menedżerom planowanie i publikowanie harmonogramów; codziennie, co tydzień lub co miesiąc na podstawie aktualnych danych dotyczących rotacji obejmujących różne działy. Wszyscy pracownicy otrzymują własne dane logowania, które umożliwiają im przeglądanie harmonogramów na dowolnym urządzeniu w dowolnym momencie.

Reklama

Jeśli pracownik musi zamienić zmianę z innym pracownikiem, można o to poprosić za pomocą kilku kliknięć, a następnie powiadomić o tym innych członków zespołu, którzy chcą zamienić zmiany. Menedżerowie mogą przeglądać i zatwierdzać wnioski o zamianę zmian bez ścigania ludzi przez e-mail lub dzwonienia do nich.

Aplikacja Planday jest również wyposażona w zegar czasu, z którego pracownicy mogą korzystać po przybyciu na miejsce pracy. wielką cechą Planday jest możliwość upewnienia się, że pracownicy są w pracy podczas wbijania i wyprowadzania. System można skonfigurować tak, aby zezwalał tylko na dzienniki za pośrednictwem określonych adresów IP. Rejestrowanie na podstawie GPS można również ustanowić, aby umożliwić pracownikom wyrejestrowanie się / wylogowanie na określonym obszarze geograficznym. Całe rejestrowanie GPS odbywa się za pośrednictwem aplikacji mobilnej, a wszystkie zarejestrowane czasy są automatycznie odzwierciedlane w kartach czasowych pracownika.

Raportowanie i analityka Funkcja raportowania i analizy Planday zapewnia szczegółowe statystyki dotyczące różnych danych, w tym liczby przepracowanych godzin na pracownika, wskaźnika nieobecności, prognoz budżetowych, kosztów wynagrodzeń, odsetków wynagrodzeń i obrotów. Raporty można generować na podstawie danych dotyczących nieobecności, wynagrodzenia, zgodności ze związkami zawodowymi, wyników w zakresie dochodów oraz budżetów miesięcznych i tygodniowych.

Integracja płac Planday daje możliwość dodawania godzinowych wynagrodzeń do harmonogramów. Można ustawić wartości domyślne dla grup pracowników lub poszczególnych pracowników, a niestandardowe stawki godzinowe można również zdefiniować dla określonych typów zmian. Wszelkie zatwierdzone arkusze czasu pracy mogą być eksportowane do systemu płac w różnych formatach, takich jak CSV, Adobe PDF lub Microsoft Excel.

Integracje Planday integruje się z aplikacjami biznesowymi innych firm, takimi jak Adobe Document Cloud i Microsoft Dynamics NAV.

cennik Planday korzysta z modelu wyceny opartego na subskrypcji, w którym rośliny zaczynają się od 2 USD miesięcznie. Dostępny jest bezpłatny okres próbny bez informacji o karcie kredytowej. Planday oferuje dwa plany cenowe: Starter i Plus. Cena początkowa, jak można się spodziewać, w dolnej części skali wynosi 2 USD za użytkownika miesięcznie. W tej cenie otrzymasz harmonogram, śledzenie kosztów, eksport listy płac, śledzenie czasu Punch Clock oraz bezpłatną pomoc telefoniczną. Plan Plus kosztuje 4 USD za użytkownika miesięcznie i obejmuje wszystkie funkcje Starter, a także zarządzanie zasobami ludzkimi, śledzenie przychodów, podpisy elektroniczne oraz zarządzanie nieobecnościami i urlopami.

Dolna linia Ogólnie rzecz biorąc, Planday jest dobrą platformą do pracy. Dzięki narzędziom do planowania pracowników, śledzenia czasu, śledzenia kosztów, listy płac, zarządzania zasobami ludzkimi, śledzenia przychodów i podpisów elektronicznych - wszystko z jednej scentralizowanej lokalizacji w chmurze. Jest odpowiedni dla małych i średnich firm ze wszystkich branż, a krzywa uczenia się jest stosunkowo płytka. Dzięki dobrej integracji z Adobe Document Cloud i Microsoft Dynamics NAV nic dziwnego, jeśli chodzi o zarządzanie pracownikami, planday jest wyborem wielu.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Planday, dla Web Apps
Wymagania:
 • Internet Explorer,
 • Firefox,
 • Chrome,
 • Opera
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Planday

https://planday.com

Planday

Planday(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Planday. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama