Reklama

Synchroteam

Synchroteam(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

Synchroteam to wielofunkcyjne rozwiązanie mobilnego serwisu terenowego SaaS, które może pomóc Twojej firmie w efektywnym zarządzaniu technikami mobilnymi. Dzięki Syncroteam możesz uprościć procesy i zoptymalizować koszty. Platforma zapewnia zintegrowane funkcje fakturowania i zarządzania zasobami. W rzeczywistości oznacza to, że całą żywotnością usługi terenowej można zarządzać z poziomu aplikacji. Synchroteam oferuje również oparte na chmurze integracje SaaS z popularnymi aplikacjami, takimi jak Quickbooks Online, Xero.

Planowanie i wysyłka Znalezienie odpowiedniej osoby do pracy może być trudne, ponieważ wiąże się to z licznymi przeszkodami logistycznymi. Na szczęście Synchroteam może szybko przypisywać techników do nowych miejsc pracy w oparciu o ich dostępność w czasie rzeczywistym i kompetencje zawodowe. Na drugim końcu spektrum, technicy mogą szczegółowo zbadać swoje codzienne harmonogramy z urządzenia mobilnego, aby mieć jasny obraz swoich zadań.

Naprawdę przydatną, oszczędzającą czas funkcją na platformie Synchroteam jest narzędzie ScheduleAssist. Może to zoptymalizować sposób, w jaki zespół planuje nadchodzące zadania. ScheduleAssist przeanalizuje istniejące harmonogramy, a następnie zasugeruje optymalny czas na nowe zadania w oparciu o różne czynniki, takie jak lokalizacja i umiejętności technika. Ponownie, Synchroteam zapewnia technikom możliwość subskrypcji kanałów kalendarza na żywo, aby otrzymywać aktualizacje harmonogramu podczas przebywania w terenie.

Reklama

Zarządzanie pracownikami terenowymi

Świetną cechą Synchroteam jest możliwość aktywnego zarządzania siłą roboczą. Możesz przeglądać dzisiejsze, późne, przyszłe, cykliczne i wciąż wymagające harmonogramu. Możesz także wyszukiwać oferty i uruchamiać zadania z każdego rekordu.

Korzystając z licznika zadań Synchroteam, możesz uzyskać szczegółowe informacje na temat opóźnionych lub przyszłych zadań, które wymagają większej uwagi. Możesz dowiedzieć się, dlaczego zadanie jest opóźnione, a następnie rozwiązać wszelkie problemy z planowaniem zapobiegawczym. Jeśli klient potrzebuje informacji o swoim koncie, portale klienta to skuteczny sposób na uzyskanie wglądu w raporty i historie zadań, które mogą być udostępniane w bezpiecznym formacie tylko do odczytu online.

cennik Synchroteam korzysta z modelu wyceny subskrypcji, który ma bezpłatny 14-dniowy okres próbny dostępny bez karty kredytowej. Plany Synchroteam zaczynają się od 28 USD za użytkownika na miesiąc.

Dolna linia Jako rozwiązanie sieciowe Synchroteam działa na wszystkich głównych przeglądarkach internetowych oraz urządzeniach mobilnych z Androidem i iOS. Ta mobilność ma zasadnicze znaczenie dla stale przemieszczających się pracowników usług w terenie. Platforma pozwala organizacjom efektywniej zarządzać większą liczbą zadań. Zawiera różne konfigurowalne elementy i zapewnia pełny pakiet usług internetowych do integracji z istniejącymi systemami informatycznymi. Jeśli potrzebujesz pomocy w zarządzaniu pracownikami mobilnymi, kontrolowaniu kosztów oraz zarządzaniu harmonogramem i wysyłką, musisz sprawdzić Synchroteam.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Synchroteam, dla Web Apps
Wymagania:
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer,
 • Firefox
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Synchroteam

https://www.synchroteam.com

Synchroteam

Synchroteam(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Synchroteam. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Reklama