Reklama

Zen Planner

Zen Planner(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Reklama

Zen Planner to kompletne rozwiązanie do zarządzania członkami dla firm z branży fitness. Platforma internetowa zapewnia firmom fitness, takim jak siłownie i studia, szereg narzędzi do zarządzania członkami, rozliczania i planowania.

Dzięki Zen Planner firmy mogą korzystać z samoobsługowej aplikacji Kiosk na iPada w celu skrócenia czasu administrowania, poprawy doświadczenia członków i poprawy wskaźników biznesowych. Aplikacja mobilna Zen Planner na urządzenia z Androidem i iOS pozwala członkom zarezerwować miejsce na zajęcia, śledzić wyniki treningu i sprawdzać, którzy z ich znajomych zapisali się na określoną klasę.

Członek odprawy Znakomitą funkcją Zen Planner jest samoobsługowa aplikacja Kiosk na iPada. Jest to świetne, ponieważ pozwala członkom zameldować się na zajęcia i spotkania według nazwiska lub kodu kreskowego. Zen Planner posiada również przydatne narzędzia obsługi klienta, takie jak zintegrowane alerty. Dzięki temu członkowie siłowni wiedzą, czy muszą rozwiązać jakiekolwiek problemy przed uczestnictwem w którejkolwiek z zajęć. To także świetny sposób na śledzenie obecności na zajęciach. Wszystko, co musisz zrobić, to wstępnie skonfigurować aplikację Kiosk na iPada i umieścić ją w dobrze widocznym miejscu, na przykład w recepcji lub przy wejściu do studia lub siłowni. Następnie, gdy przybywają członkowie, mogą samodzielnie zameldować się na zajęciach.

Reklama

Kalendarz zajęć Samo zarządzanie jest kluczem do sprawności. Członkowie chcą kontrolować swoje treningi, obecność i zajęcia. Aplikacja mobilna dla członków Zen Planner umożliwia członkom przeglądanie harmonogramów zajęć, rezerwowanie zajęć, przeglądanie informacji o instruktorze oraz przeglądanie innych członków, którzy będą uczestniczyć w ich zajęciach.

Zen Planner pozwala również osadzić widżet kalendarza online w istniejącej witrynie biznesowej lub na Facebooku, aby zaprezentować udogodnienia i zajęcia Twojej firmy. Korzystając z Zen Planner do planowania zajęć, możesz śledzić numery zapisów, unikać konfliktów w harmonogramie i upewnić się, że twoje zajęcia nie są zajęte.

Integracje Zen Planner zapewnia szeroką gamę firm do integracji, w tym MailChimp do marketingu e-mailowego i przetwarzania płatności od znanych, bezpiecznych instytucji finansowych, takich jak PaySimple, Beanstream, Payment Express i Ezidebit, Payment Express i PaySafe. W zakresie sprzedaży i marketingu Zen Planner nawiązał współpracę z wiodącym dostawcą sprzedaży i marketingu dla małych i średnich firm, Infusionsoft. Infusionsoft zapewnia klientom przydatne narzędzia do płynnego zarządzania klientami w obu systemach, co zapewnia im właściwą komunikację we właściwym czasie.

cennik Zen Planner korzysta z modelu wyceny opartego na subskrypcji, z bezpłatną wersją próbną (bez karty kredytowej). Plany zaczynają się od 75,00 $ miesięcznie * bez umów i opłat startowych.

* Zen Planner stosuje wielopoziomową strukturę cen opartą na liczbie „aktywnych” członków zarejestrowanych przez firmę fitness.

Dolna linia Zen Planner to wszechstronna platforma, która idealnie nadaje się do każdego biznesu w branży fitness. Zapewnia solidne funkcje raportowania i kilka zaawansowanych opcji dostosowywania. Nie wspominając o angażującej aplikacji mobilnej Member oraz samoobsługowej aplikacji Kiosk na iPada, która umożliwia członkom sprawdzanie się w klasach, kupowanie członkostwa i kupowanie zakupów detalicznych. Dzięki dobrej integracji i rozsądnej strukturze cenowej możesz zobaczyć, dlaczego firma fitness na całym świecie wybiera Zen Planner.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Zen Planner, dla Web Apps
Wymagania:
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer,
 • Firefox
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Zen Planner

https://www.zenplanner.com

Zen Planner

Zen Planner(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Zen Planner. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama

Reklama