Reklama

Close.io

Elastic Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika10

Reklama

Dla każdej firmy ważna jest komunikacja z potencjalnymi klientami i potencjalnymi klientami. Close.io to CRM, który koncentruje się na uproszczeniu procesu połączeń i jednocześnie pozwala ci więcej robić podczas rozmowy z klientami.

Close.io został zbudowany od podstaw przez laboratorium sprzedaży firmy Elastic dla zespołów sprzedażowych korzystających z telefonów i poczty e-mail. To coś więcej niż CRM, może być centrum telefonicznym Twojego zespołu i miejscem, w którym wszystkie interakcje z klientami są rejestrowane automatycznie.

Close.io to wydajny CRM, który został zaprojektowany w celu zwiększenia wydajności sprzedawców. Dzięki Close.io możesz nawiązywać i odbierać połączenia za pomocą jednego kliknięcia, a ponieważ połączenia są rejestrowane automatycznie, dane dotyczące aktywności potencjalnych klientów są wyświetlane, gdy tylko zadzwoni telefon, dając zespołowi sprzedaży dokładnie te informacje, których potrzebują na wyciągnięcie ręki.

Reklama

Automatyczne rejestrowanie danych Ta funkcja wyraźnie odsuwa Close.io od innych produktów CRM. Dzięki telefonom Close.io rozmowy są traktowane podobnie jak wiadomości e-mail. Przedstawiciele handlowi mogą wykonywać i odbierać połączenia od potencjalnych klientów bezpośrednio z poziomu aplikacji, zamiast korzystać z oddzielnej linii telefonicznej. Połączenia te są następnie automatycznie rejestrowane i dołączane do pliku odpowiedniego klienta. Jest to oszczędność czasu rzeczywistego, ponieważ przedstawiciele handlowi mogą spędzać czas na telefonowaniu i nie marnować czasu na rejestrowanie informacji.

Dwukierunkowa integracja poczty e-mail Godną uwagi funkcją jest dwukierunkowa integracja poczty e-mail. Aplikacja może przyjmować wszystkie wiadomości e-mail otrzymywane lub wysyłane przez dowolnego członka zespołu i dołącza je do pliku dowolnego potencjalnego klienta. Dane te można wyświetlić, przeglądając plik odpowiedniego klienta. Wszystko to odbywa się za kulisami, bez konieczności wprowadzania danych.

Integracje Close.io dobrze integruje się z następującymi aplikacjami i usługami: Zapier, Clearbit, Bedrock Data, Leftronic, Quickmail, LeadFuze, Hipchat i GetDrip. Dostępny jest również interfejs API dla programistów.

Opcje pomocy technicznej Close.io oferuje następujące opcje pomocy technicznej: FAQ, forum, bazę wiedzy, wsparcie online, wsparcie telefoniczne i samouczki wideo.

cennik Close.io korzysta z modelu wyceny subskrypcji, a plany zaczynają się od 59,00 USD za użytkownika miesięcznie. Dostępna jest 14-dniowa bezpłatna wersja próbna (karta kredytowa nie jest wymagana). Abonament podstawowy kosztuje 59 USD za użytkownika miesięcznie. W tej cenie otrzymasz podstawową aplikację z kontaktami, potencjalnymi klientami i możliwościami, dwukierunkową integrację e-mail i dostęp do interfejsu API. Za 99 USD za użytkownika miesięcznie otrzymasz abonament Professional. Obejmuje to wszystko oferowane w abonamencie podstawowym, a także masowe wysyłanie wiadomości e-mail, automatyczne śledzenie połączeń oraz numer telefonu z nieograniczoną liczbą połączeń w USA i Kanadzie. Biznesplan kosztuje 149 USD za użytkownika miesięcznie. Dzięki temu planowi zyskujesz wszystkie funkcje planu profesjonalnego, a także dodatkowe nieograniczone połączenia na całym świecie, nagrywanie połączeń audio, bezpłatne numery i grupy dzwonków, wysyłanie poczty głosowej, przekazywanie połączeń i wykresy raportowania dla klientów. Wreszcie, plan Enterprise kosztuje 299 USD za użytkownika na miesiąc i zawiera wszystkie funkcje Biznesplanu, a także spersonalizowane szkolenia i konsultacje sprzedażowe, integrację i konsultacje VoIP, niestandardowe NDA i ulepszone wsparcie.

Dolna linia Close.io idealnie nadaje się do małych i średnich firm. Aplikacja obsługuje systemy operacyjne Mac i Windows oraz oferuje mobilne rozwiązanie internetowe. Dzięki kluczowym funkcjom, takim jak automatyczne śledzenie połączeń, nagrywanie połączeń audio, przekazywanie połączeń i przepływ pracy bez konieczności ręcznego wprowadzania danych, możesz zobaczyć, dlaczego wiele firm używa Close.io jako swojego CRM.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Close.io, dla Web Apps
Wymagania:
 • Chrome,
 • Firefox,
 • Internet Explorer,
 • Opera
Język:
Polski
Dostępne języki:
 • Polski,
 • Angielski,
 • Niemiecki,
 • Hiszpański,
 • Francuski,
 • Włoski,
 • Japoński,
 • Chiński
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Elastic Inc.

https://www.close.io

Close.io

Elastic Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika10

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Close.io. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama