Reklama

GreenRope

GreenRope(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Reklama

GreenRope stara się oferować „kompleksowe zarządzanie relacjami z klientami (CRM)”, specjalizujące się w automatyzacji marketingu, rurociągach sprzedaży i obsłudze klienta. Zobowiązuje się do zaoferowania wszystkiego, czego potrzebuje Twoja firma w celu zapewnienia maksymalnego wzrostu i wydajności.

W rzeczywistości GreenRope obiecuje przedsiębiorstwom, że mogą zaoszczędzić nawet 90 procent całkowitego kosztu posiadania dzięki „jedynej na świecie w pełni zintegrowanej platformie sprzedaży, marketingu i obsługi”.

Reklama

Jakie są kluczowe funkcje?

Zasadniczo GreenRope może dostarczać analizy predykcyjne, a także komunikować i śledzić dane za pomocą sztucznej inteligencji. Posiada również intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs, który może zainspirować Cię do stworzenia czegoś wyjątkowego. Mimo że jest to mobilny CRM z dostępnym dostępem dzielonym, a także integracją, Twoje dane zawsze pozostaną bezpieczne.

CRM typu „wszystko w jednym”

Zasadniczo GreenRope to wszechstronny CRM, który generuje potencjalnych klientów, napędza konwersje i przyspiesza wzrost poprzez zwiększenie świadomości. Możesz śledzić swoje e-maile, strony internetowe, kampanie i wiele więcej dzięki śledzeniu i analizom w czasie rzeczywistym. Pomoże to w lepszym zaplanowaniu kolejnych kroków i ustaleniu, co obecnie działa lub nie działa dla Twojej firmy.

Bezpieczeństwo i wspólny dostęp

Umożliwi to zespołowi współpracę, jak nigdy dotąd, dzięki współużytkowanemu dostępowi, bez dodatkowych opłat dla większej liczby użytkowników. Tak więc cała twoja siła robocza będzie miała dostęp do wszystkich informacji potrzebnych do wykonania pracy. Nie martw się także o swoje dane, GreenRope ma plany bezpieczeństwa, stabilności i odzyskiwania po awarii, aby zapewnić ci spokój.

mobilny

Bez względu na to, gdzie jesteś, będziesz w stanie pozostać w kontakcie dzięki aplikacji mobilnej GreenRope, która pozwala zabrać CRM i marketing w dowolnym miejscu. Może nawet integrować się ze wszystkimi twoimi ulubionymi aplikacjami, z których korzystasz na co dzień, pomagając zmaksymalizować wydajność.

cennik GreenRope oferuje siedem płatnych planów do wyboru, w zależności od liczby kontaktów, które chcesz uwzględnić. Plany zaczynają się od planu początkowego w cenie 119 GBP miesięcznie dla maksymalnie 1000 kontaktów, od planu Ultimate kosztującego 519 GBP miesięcznie dla maksymalnie 50 000 kontaktów. Istnieje również opcja utworzenia niestandardowego planu dla ponad 50 000 kontaktów, a przed zakupem możesz poprosić o bezpłatną wersję próbną.

Dolna linia

Podsumowując, dzięki wielu funkcjom GreenRope zaprojektowanym w celu ułatwienia komunikacji z klientami i potencjalnymi klientami, będziesz w stanie budować bardziej długotrwałe relacje.

Wszystkie narzędzia, które będą potrzebne do nawiązania kontaktu, będą dostępne na wyciągnięcie ręki, od e-mail marketingu i mediów społecznościowych po bardziej progresywną automatyzację marketingu i wiele więcej.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
GreenRope, dla Web Apps
Wymagania:
 • Firefox,
 • Chrome,
 • Opera,
 • Internet Explorer
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
GreenRope

https://www.greenrope.com

GreenRope

GreenRope(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji GreenRope. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama