Reklama

Credit Karma Tax

Credit Karma Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Reklama

Bezpłatna aplikacja finansowa, Credit Karma, pozwala użytkownikom lepiej zarządzać i zrozumieć swój kredyt. Jest to również popularny wybór, ponieważ zarejestrowało się ponad 40 milionów ludzi z całego świata. Credit Karma oferuje szereg daleko idących i różnorodnych funkcji, które ułatwiają najbardziej złożone i frustrujące zadania finansowe.

Tak więc, niezależnie od tego, czy chcesz ustalić swoją zdolność kredytową, czy ubiegać się o kredyt hipoteczny lub pożyczkę, Credit Karma zapewnia ci ochronę. Korzystając z tej zgrabnej aplikacji, będziesz mógł łatwo przeglądać swoje oceny wiarygodności kredytowej, a jednocześnie sprawdzać, jak wypadają one w porównaniu do średniej krajowej. Można również przeglądać raporty TransUnion i Equifax.

Co więcej, ta aplikacja internetowa umożliwia składanie stanowych i federalnych deklaracji podatkowych. Nie martw się, zapewni ekspercką pomoc za pośrednictwem czatu na żywo. To tylko ulepsza przyjazny dla użytkownika i przejrzysty interfejs Credit Karma, dzięki czemu bezproblemowo możesz w pełni wykorzystać to wielofunkcyjne rozwiązanie cyfrowe.

Reklama

Czy Credit Karma jest bezpieczny? Ta aplikacja może pomóc w zapobieganiu kradzieży tożsamości. Poinformuje Cię od razu, jeśli nastąpiło naruszenie danych, które zagraża Twoim danym osobistym. Co więcej? Poradzi również, co robić. Tymczasem zapewnia również, że Twoje raporty kredytowe są tak dokładne, jak to możliwe, jednocześnie umożliwiając monitorowanie i sprawdzanie błędów.

Spersonalizowane doświadczenie Raporty Credit Karma mogą zapewnić ci specjalny dostęp do historii płatności, uwłaczających uwag, zapytań kredytowych, wykorzystania długu i innych informacji. Możesz także przeglądać spersonalizowane rekomendacje kredytowe na podstawie odpowiednich informacji z Twojego profilu.

cennik Na szczęście pobieranie i używanie jest bezpłatne. Podczas rejestracji nie jest wymagane podanie informacji o karcie kredytowej. Jednak aby usługa działała, będziesz musiał podać pewne dane osobowe. Obejmuje to cztery ostatnie cyfry numeru ubezpieczenia społecznego, datę urodzenia i odpowiedzi na niektóre pytania osobiste.

Dolna linia Ta aplikacja internetowa udostępnia raport kredytowy i ocenę w prosty i pouczający sposób, w ramach dwóch biur informacji kredytowej. Bezpłatna aplikacja do finansów mobilnych znacznie eliminuje stres i frustrację, które często występują przy podejmowaniu tych zadań finansowych.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Credit Karma Tax, dla Web Apps
Wymagania:
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer,
 • Firefox
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Credit Karma Inc.

https://www.creditkarma.com

Credit Karma Tax

Credit Karma Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Credit Karma Tax. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama

Reklama