Reklama

Domo

Domo, Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Reklama

Domo to otwarta, samoobsługowa platforma, która zapewnia wszystkie narzędzia niezbędne do prowadzenia całej organizacji. Z poziomu Business Cloud masz wyraźny dostęp do wszystkich swoich danych, aby znaleźć szybkie odpowiedzi na kluczowe pytania biznesowe i podejmować szybsze, bardziej świadome decyzje w celu poprawy wydajności biznesowej.

Platforma Domo to szczególne miejsce, w którym można uzyskać dostęp do wszystkich danych ważnych dla Twojej firmy, niezależnie od tego, czy znajdują się one w arkuszach kalkulacyjnych, platformach społecznościowych, MySQL czy Salesforce. Domo pozwala filtrować, łączyć i personalizować potrzebne dane w jednym lub wielu pulpitach nawigacyjnych. Domo idealnie nadaje się dla firm z wielu branż, ponieważ jest w stanie połączyć dane, na których użytkownicy polegają z usług stron trzecich, i może przenieść je do scentralizowanej lokalizacji.

Przekształcanie danych Bardzo przydatną funkcją Domo jest Domo Magic. Dzięki Domo Magic masz narzędzia do łączenia wielu źródeł danych i przekształcania danych w prawdziwą wartość biznesową. Dzięki funkcji ETL możesz szybko wyczyścić, połączyć i przekształcić dane oraz planować zadania. Obok Domo Magic jest Domo DataFusion. To narzędzie pozwala wybierać i łączyć różne źródła danych, a jeśli znasz typowe polecenia SQL, możesz uzyskiwać dostęp, łączyć się, oczyszczać i przekształcać dane za pomocą przepływów danych.

Reklama

Wizualizacja danych Card Builder to fajne narzędzie, które może interpretować dane dla firm i sugeruje, jak je wizualizować dla maksymalnej przejrzystości. Dzięki Card Builder możesz tworzyć sensowne wizualizacje danych. Narzędzie pozwala wybierać z szeregu typów wykresów w celu wizualizacji danych. Kluczowe punkty z twoich danych zostaną automatycznie podświetlone, wraz z ważnymi podsumowaniami. Konstruktor kart umożliwia także dostosowanie numerów podsumowań za pomocą elastycznych opcji.

Współpraca Narzędzia do współpracy Domo są zlokalizowane w scentralizowanym środowisku o nazwie DomoBuzz. DomoBuzz daje użytkownikom możliwość prowadzenia rozmów z kolegami i korzystania z tego samego obszaru do pracy. Natychmiastowe powiadomienia można wysyłać SMS-em lub e-mailem lub za pomocą alertów w produkcie.

DomoBuzz przechowuje karty z możliwością wyszukiwania, które zachowują kontekst historyczny, kojarząc rozmowy z kartami, które można przeszukiwać na koncie firmy w czasie rzeczywistym

Integracje Domo obsługuje integracje z wieloma różnymi aplikacjami i usługami, w tym aplikacjami chmurowymi, rozwiązaniami lokalnymi, hurtowniami danych / ERP / bazami danych, arkuszami kalkulacyjnymi i platformami mediów społecznościowych.

cennik Domo stosuje model wyceny subskrypcji. Aby uzyskać informacje o niestandardowych cenach, skontaktuj się bezpośrednio z Domo.

Dolna linia Ogólnie rzecz biorąc, Domo jest solidną, opartą na chmurze platformą zarządzania dla kadry kierowniczej, która umożliwia firmom przeglądanie kluczowych danych w czasie rzeczywistym za pomocą różnych narzędzi analitycznych i inteligentnych powiadomień. Platforma została stworzona z myślą o urządzeniach mobilnych, zapewniając płynne działanie na różnych urządzeniach. Domo ma kilka bardzo przydatnych funkcji, takich jak automatyczne raportowanie, alerty zarządzania i wydajne narzędzia współpracy, które pozwalają użytkownikom podejmować mądrzejsze i szybsze decyzje biznesowe.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Domo, dla Web Apps
Wymagania:
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer,
 • Firefox
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Domo, Inc.

https://www.dojo.domo.com

Domo

Domo, Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Domo. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Reklama