Reklama

BaseCamp

BaseCamp(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Reklama

Basecamp to solidne rozwiązanie do zarządzania projektami do organizowania zarówno wewnętrznych projektów zespołów, jak i projektów klientów. Dzięki temu masz pełną kontrolę administracyjną nad wszystkimi aspektami codziennego prowadzenia projektu. Na przykład możesz ograniczyć uprawnienia i widoki elementów projektu, a także całych projektów. Pozwala to na udostępnianie niektórych elementów klientom, przy jednoczesnym zachowaniu prywatności innych elementów w celu udostępniania ich określonym zespołom.

Basecamp wykorzystuje prosty, wizualny interfejs, aby pomóc zarówno członkom zespołu, jak i menedżerom nadzorować ich wspólne i osobiste projekty i zadania. Pulpit nawigacyjny Basecamp zapewnia przegląd wszystkich dyskusji, zadań, plików, dokumentów tekstowych i wydarzeń w jednym spojrzeniu.

Reklama

Wspaniałą rzeczą w Basecamp jest to, że ma opcjonalne uprawnienia i widoki, co oznacza, że możesz wybrać, z którymi członkami zespołu i klientami chcesz współpracować. Przydatną funkcją jest narzędzie PM, którego można używać do wysyłania wiadomości, prowadzenia dyskusji, organizowania wydarzeń i spotkań, udostępniania plików i wiadomości e-mail oraz przydzielania zadań poszczególnym osobom.

Integracje Basecamp integruje się z wieloma aplikacjami i usługami stron trzecich, w tym Citrix ShareFile, CloudWork, Chrometa. Cyfe, Ducksboard, Geckoboard, Usersnap, SnapEngage, Bidsketch, Quoteroller, PandaDoc, PageProofer i Zapier. Obsługuje urządzenia z Androidem, urządzenia z systemem iOS, takie jak iPhone i iPad, Mac OS X oraz różne systemy internetowe.

Wielojęzyczny Obsługiwane języki to: angielski, duński, holenderski, fiński, francuski, niemiecki, włoski, japoński, polski, portugalski, hiszpański i szwedzki.

Obsługiwane kraje i obszary to: Azja, Australia, Kanada, Chiny, Europa, Indie, Ameryka Łacińska, Bliski Wschód i Afryka, Wielka Brytania, USA.

cennik BaseCamp wykorzystuje darmowy model wyceny subskrypcji z bezpłatną wersją próbną (karta kredytowa nie jest wymagana). Plany zaczynają się od 29,00 USD miesięcznie na Jeśli planujesz używać Basecamp dla klientów, to plany zaczynają się od 79 USD miesięcznie, dla nieograniczonej liczby użytkowników, 100 GB miejsca na pliki, z dostępem do funkcji „po stronie klienta” do rejestrowania opinii klientów itp. Wreszcie, plany Enterprise zaczynają się 3000 USD rocznie z 2 terabajtami miejsca na pliki.

Dolna linia Basecamp pozwala komunikować się i koordynować działania z kolegami i klientami. Możesz konfigurować wydarzenia za pomocą wspólnego kalendarza projektu, rozpocząć dyskusję z jedną lub większą liczbą osób, udostępniać pliki i inne media oraz udostępniać e-maile. Pozwala także archiwizować stare projekty, a także eksportować projekty lub elementy projektów. Zarządzanie projektami w Basecamp to sprawa najwyższej jakości. Ma kilka bardzo przydatnych funkcji, dobrze zaprojektowany pulpit nawigacyjny, który zapewnia krystalicznie czystą platformę widokową do nadzorowania każdego aspektu projektu.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
BaseCamp, dla Web Apps
Wymagania:
 • Firefox,
 • Chrome,
 • Opera,
 • Internet Explorer
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
BaseCamp

https://www.basecamphq.com

BaseCamp

BaseCamp(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji BaseCamp. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama