Reklama

GeoOp

GeoOp(Darmowa)

Ocena użytkownika10

Reklama

GeoOp to kompletne narzędzie do zarządzania zadaniami zamknięte w taniej, łatwej w obsłudze usłudze z obsługą premium. Jest to idealna aplikacja dla każdej firmy, w której wielu członków zespołu kieruje się w różnych kierunkach w ciągu dnia, wszyscy próbują polegać na jednej centralnej stacji wywoławczej, aby rezerwować spotkania, planować członków siły roboczej i znaleźć sposób na naliczanie klientów za czas, kiedy wszyscy podróżuje w różne miejsca.

Ta usługa jest idealna dla każdego zespołu złożonego z wielu członków, ale idealnie nadaje się dla personelu serwisowego, rzemieślników i handlowców, którzy przechodzą od pracy do pracy przez cały dzień. Od domowych pielęgniarek i terapeutów wczesnego dzieciństwa po hydraulików i elektryków - działa wszędzie tam, gdzie jesteś ty i twój zespół, i można go używać na dowolnym urządzeniu.

Planowanie w czasie rzeczywistym Po prostu przeciągnij i upuść, aby przypisać pracowników lub zmienić termin spotkania i godzinę. Pracownicy mogą zobaczyć swoje harmonogramy i harmonogramy swoich kolegów, bezpośrednio z ich urządzeń.

Reklama

Status pracy Zadania Twojego zespołu będą aktualizowane na bieżąco w miarę ich postępu. Od podróży do witryny, od rozpoczęcia pracy, do odłożenia określonej pracy lub wstrzymania pracy, ty i wszyscy członkowie waszego personelu będziecie w pełni widoczni na bieżąco.

Śledzenie GPS Twój zespół może ręcznie „zameldować się” w trakcie wykonywania zadania, zgodnie z zasadami firmy lub preferencjami klientów, lub możesz automatycznie śledzić je za pomocą lokalizatora GPS. W ten sposób możesz monitorować bezpieczeństwo i lokalizację członków zespołu, podczas gdy oni koncentrują się na drodze. Wiedza o tym, gdzie przebywają członkowie Twojego zespołu, zapewnia im bezpieczeństwo i zapobiega niepotrzebnym zarzutom dotyczącym niskiej wydajności lub wadliwego wykonania.

cennik GeoOp korzysta z modelu wyceny subskrypcji z bezpłatną wersją próbną (karta kredytowa nie jest wymagana). Plany zaczynają się od 39 USD miesięcznie (rozliczane rocznie) za 2 licencje, z obsługą poczty e-mail. Następny poziom kosztuje 59 USD miesięcznie (rozliczane rocznie) za 5 licencji z obsługą poczty e-mail. Za 139 USD miesięcznie (rozliczane rocznie) otrzymujesz 15 licencji, z menedżerem konta, 1-godzinnym webinarem dotyczącym konfiguracji, wsparciem przez e-mail i telefon. Następny poziom kosztuje 399 USD miesięcznie (rozliczany rocznie), który obejmuje 50 licencji, menedżera konta, 2-godzinne seminarium internetowe dotyczące konfiguracji oraz wsparcie przez e-mail i telefon. Najwyższy poziom kosztuje 1050 USD miesięcznie (rozliczane rocznie) za 150 licencji, menedżera konta, 3-godzinne seminarium internetowe oraz wsparcie przez e-mail i telefon.

Dolna linia

GeoOp naprawdę ułatwia zarządzanie zadaniami. Zarządzanie kartami pracy pracowników terenowych, przyjmowanie i zmiana terminów, zarządzanie rezerwacjami i anulowaniami w ostatniej chwili oraz wspieranie całej firmy jest proste. Po scentralizowaniu wszystkich informacji o kliencie i zadaniu bezproblemowe jest tworzenie, przypisywanie i planowanie zadań, przy jednoczesnym dokładnym śledzeniu czasu i statusu pracowników w terenie do celów nadzoru i rozliczeń. Możesz nawet wyceniać, wystawiać faktury i otrzymywać płatności w drodze, bezpośrednio przez aplikację. Ogólnie rzecz biorąc, GeoOp naprawdę pomaga zoptymalizować zasoby ludzkie!

Reklama

Techniczne

Tytuł:
GeoOp, dla Web Apps
Wymagania:
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer,
 • Firefox
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
GeoOp

https://www.geoop.com

GeoOp

GeoOp(Darmowa)

Ocena użytkownika10

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji GeoOp. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama

Reklama