Reklama

AnswerHub

DZone Software(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

AnswerHub to platforma zarządzania wiedzą dla przedsiębiorstw, która została zbudowana wokół fundamentu pytań i odpowiedzi. Ma doskonałe funkcje, takie jak zaawansowana baza wiedzy i idee.

AnswerHub jest naprawdę dobrym rozwiązaniem do zdobywania i dzielenia się wiedzą, ponieważ pozwala użytkownikom to robić na różne sposoby, a mianowicie wykorzystując pytania i odpowiedzi, pomysły i artykuły z bazy wiedzy.

AnswerHub ma również zaawansowane funkcje, takie jak dogłębne zarządzanie użytkownikami, moderacja, kontrola dostępu i uprawnienia oparte na rolach, które dają administratorom wszystkie narzędzia, których potrzebują do zarządzania treścią, a co za tym idzie - użytkowników w skuteczny sposób.

Reklama

Platforma AnswerHub jest również wysoce konfigurowalna, a dostępne są różne motywy i wtyczki, które pozwalają dostosować ją do potrzeb i wymagań firmy.

Integracje Integracje z popularnymi narzędziami i usługami, takimi jak Confluence, SharePoint, Slack, Salesforce, HubSpot i SSO, ułatwiają gromadzenie wiedzy z całej organizacji i scentralizowanie jej pod jednym dachem.

cennik AnswerHub korzysta z modelu wyceny subskrypcji, który zaczyna się od 500,00 $ miesięcznie. Struktura cen oparta jest na liczbie użytkowników w witrynie prywatnej lub jeśli jest to witryna publiczna, to jest oparta na liczbie wyświetleń strony. Dla tych, którzy chcą przetestować produkt przed podjęciem dłuższej umowy, dostępna jest bezpłatna wersja próbna.

Dolna linia AnswerHub to świetne rozwiązanie, które obejmuje wszystkie podstawy. Możesz obniżyć koszty wsparcia, a także znacznie poprawić satysfakcję klientów, umożliwiając im skuteczne znajdowanie odpowiedzi na pytania w trybie 24/7. AnswerHub korzysta również z zaawansowanych funkcji wyszukiwania, ma bazę wiedzy edytowaną przez społeczność oraz edytor tekstu sformatowanego obsługiwany przez multimedia. Te narzędzia, w połączeniu z integracją poczty e-mail oraz identyfikacją ekspertów i kierowaniem pytań, czynią AnswerHub platformą do zarządzania wiedzą.

Ponieważ firmy odnoszące sukcesy używają AnswerHub do obsługi klienta, nauki społecznościowej i współpracy, nic dziwnego, że takie firmy jak Epic Games, LinkedIn, eBay, Unity i Thompson Reuters korzystają z tej solidnej platformy zarządzania wiedzą.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
AnswerHub, dla Web Apps
Wymagania:
 • Firefox,
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
DZone Software

https://www.dzonesoftware.com

AnswerHub

DZone Software(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji AnswerHub. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama