Reklama

NetSuite

NetSuite Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

NetSuite to wiodąca platforma oprogramowania do zarządzania biznesem. Został zaprojektowany specjalnie z myślą o potrzebach szybko rozwijających się i średnich firm. Zapewnia pojedynczy, kompletny system internetowy do wszystkich podstawowych procesów biznesowych, w tym kompleksowego systemu ERP, z solidnymi funkcjami CRM i e-commerce.

Dzięki NetSuite operacje biznesowe można zautomatyzować, a procesy usprawnić. Ma bogaty, dynamiczny interfejs HTML, który zapewnia niezrównaną interakcję w obszarach takich jak edytowanie wartości pól na listach w locie, pobieranie menu kontekstowych i zmiana układów pulpitu poprzez przeciąganie i upuszczanie modułów.

Reklama

NetSuite to nie tylko system CRM. Jest to kompletny zestaw narzędzi internetowych zaprojektowanych z myślą o zaspokojeniu wszystkich potrzeb finansowych firmy: od budowy witryny e-commerce, w której klienci mogą składać zamówienia; do obsługi zadań ERP back-office, takich jak przetwarzanie płac.

U podstaw możliwości CRM NetSuite leżą zwykłe funkcje SFA do śledzenia potencjalnych klientów, potencjalnych klientów i klientów. Ale jedną naprawdę wielką cechą NetSuite jest fakt, że może on integrować informacje ze źródeł, których inne systemy CRM nie mogą. Jest to bardzo przydatne, ponieważ NetSuite pozwala zbudować witrynę e-commerce wokół katalogu produktów, przyjmować zamówienia online, a następnie śledzić postępy realizacji poprzez integrację z UPS.

System modułowy NetSuite to kompletne rozwiązanie, które integruje się we wszystkich kluczowych obszarach: finanse, sprzedaż, obsługa i realizacja. Ponieważ NetSuite jest systemem modułowym, możesz swobodnie zacząć od modułów NetSuite Financials lub NetSuite CRM, a następnie dodać inne podstawowe funkcje, jeśli są potrzebne.

NetSuite OpenAir NetSuite OpenAir zapewnia wyraźną widoczność i kontrolę nad firmą opartą na projektach. Jest to bezproblemowa aplikacja internetowa, która obsługuje wszystkie aspekty projektu, w tym zarządzanie zasobami, zarządzanie projektem, rozliczanie projektów, grafik i zarządzanie wydatkami. NetSuite OpenAir to fajny moduł do dodania do rdzenia, ponieważ poprawia wykorzystanie zasobów oraz usprawnia fakturowanie i usługi fakturowania.

NetSuite na iPhone'a NetSuite na iPhone'a to kluczowa funkcja dla sprzedawców, przedstawicieli usług i menedżerów. Zapewnia pełny dostęp do zintegrowanego pakietu oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem NetSuite, w tym pulpitów nawigacyjnych w czasie rzeczywistym i migawek raportów, danych klientów, sprzedaży i finansów oraz zarządzania kalendarzem.

Dodatkowo NetSuite zapewnia również pełną obsługę Safari z SuitePhone. SuitePhone jest w stanie zwiększyć wydajność mobilnego użytkownika iPhone'a, zapewniając mu funkcjonalne równoważne wrażenia. Korzystając z SuitePhone, użytkownicy mogą wykonywać dowolne zadania w NetSuite, takie jak sprawdzanie prognoz, zarządzanie potencjalnymi klientami, generowanie ofert i zamówień lub tworzenie raportów z wydatków. NetSuite na iPhone'a i SuitePhone współpracuje z większością urządzeń iOS, w tym ze starszymi modelami, i wymaga iPhone OS 3.0.

cennik NetSuite stosuje model wyceny subskrypcji, który zaczyna się od 499,00 USD / miesiąc.

Dolna linia NetSuite to wszechstronna i potężna platforma, która zapewnia doskonałą integrację i dynamiczny interfejs HTML. Naprawdę obejmuje wszystkie podstawy: od bogatych w funkcje internetowych narzędzi księgowych z szerokimi możliwościami raportowania; aż do swojego asortymentu i pakietu e-commerce. Ma wszystko, czego potrzebujesz. Tak więc, jeśli szukasz jednego, kompletnego, w pełni zintegrowanego rozwiązania, NetSuite może być właśnie tym, czego szukasz.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
NetSuite, dla Web Apps
Wymagania:
 • Internet Explorer,
 • Firefox,
 • Chrome,
 • Opera
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
NetSuite Inc.

https://www.netsuite.com

NetSuite

NetSuite Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji NetSuite. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama